Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."— Transkript prezentace:

1 Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Mgr. Monikou Novotnou Kresba - opakování

2

3 Symbol křesťanství 2.Obrazový doprovod textu 3.Nástroj na psaní a kreslení 4.Náplň do pera 5.Málířské dílo 6.Egyptské stavby Vylušti křížovku:

4 Vyber obrázek, který není kresba a přeškrtni ho.

5 Je toto tvrzení pravdivé (zakroužkuj ANO/NE) 1.Základním výrazovým prostředkem kresby je barevná plocha. ANO/NE 2.Tužka je mokrý kresebný materiál. ANO/NE 3.Kresebu dělíme podle účelu na technickou a výtvarnou. ANO/NE 4.Kresba tvoří základ veškerého výtvarného umění. ANO/NE 5.Výtvarná kresba je přísná, strohá, neosobní. ANO/NE

6 Jsi restaurátor, oprav poškozený obraz. Vyber, který z dílků vyřízl neznámý vandal. A/ B/ C/ D/ E/ F/

7 Použitá literatura, zdroj: Baleka, J. – Výtvarné umění, výkladový slovník, ACADEMIA 2002


Stáhnout ppt "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."

Podobné prezentace


Reklamy Google