Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST Houby prvouka pro 3.ročník

2 HOUBY - samostatná skupina živých organizmů. klobouk výtrusy podhoubí třeň Plodnice houby

3 Jedlé houby Žampion polní Bedla jedlá

4 Hřib pravý Hřib hnědý

5 Hřib žlutomasý Křemenáč osikový

6 Nejedlé houby Hřib žlučník Holubinka vrhavka

7 Jedovaté houby Muchomůrka zelená Muchomůrka citronová

8 Závojenka olovnatá Hřib satan

9 Muchomůrka červená Muchomůrka tygrovaná

10 Mezi houby patří i plísně. Plíseň penicilinová

11 Téma: Houby prvouka pro 3.ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional Power Point Zoner - České kliparty 1, 2, 3 internet Autor: Mgr.Svatava Hošková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. (www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Efektivní výuka pro rozvoj potenciálu žáka projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google