Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

GAY Tep - Gay klub Teplice Akce a programy Kdo jsme Internet a chat Vaše registrace kontaktujte nás e-mailem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "GAY Tep - Gay klub Teplice Akce a programy Kdo jsme Internet a chat Vaše registrace kontaktujte nás e-mailem."— Transkript prezentace:

1

2 GAY Tep - Gay klub Teplice Akce a programy Kdo jsme Internet a chat Vaše registrace kontaktujte nás e-mailem

3 akce a programy Pravidelná setkání v Trezoru každý sudý pátek v měsíci. Sobotní výlety za krásou našich hor (vždy jedenkrát za měsíc) Každý třetí měsíc poznávací výlet na celý víkend (ubytování 1 noc) Klubové večery s našimi Travestie Showgirls

4 Kdo jsme ……………………? Jsme parta nadšenců, kteří mají rádi legraci a nechtějí sedět jen doma. Máme rádi společnost. A naše vzájemné vztahy jsou ryze kamarádské. Nejsme puritáni. Občas používáme vulgarismy. Ne všichni, vypadáme jako z titulních stránek Vogue, nebo Cosmopolitanu :- )))

5 Naše chaty..…………………. Naše chaty: www.xko.cz místnost kluci na kluky www.xchat.cz místnost kluci s kluky

6 Vaše registrace ……………... Způsoby registrace: e-mailem, v němž nám oznámíte základní informace o vaší osobě stačí křestní jméno. Nejdůležitějším údajem je kontakt na Vás. nebo Přímo na místě naší akce a to osobně. Registrací získáte pravidelné informace. Registrace je bez jakýchkoliv poplatků a k ničemu Vás nezavazuje.


Stáhnout ppt "GAY Tep - Gay klub Teplice Akce a programy Kdo jsme Internet a chat Vaše registrace kontaktujte nás e-mailem."

Podobné prezentace


Reklamy Google