Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."— Transkript prezentace:

1 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST EU Peníze školám

2 Název: Slabiky s písmenem l, L Anotace: Poznávání písmene l, L v jednotlivých slovech a v textu. Nácvik správného čtení slabik s písmenem l, L – la-lá, le-lé, li-lí, lo-ló, lu-lů, ly-lý. Postupné čtení slabik v řádcích, ve sloupcích. Orientace při čtení slabik. Vypracoval: Mgr. Eva Hocková Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace, Český jazyk a literatura Metodika práce s materiálem: výkladová prezentace, lze využít : nácvik hledání slov s písmenem l, L – začátek, prostředek i konec slova postupné spojení písmen ve slabiku čtení slabik s písmenem l, L v řádcích čtení slabik s písmenem l, L ve sloupcích poznávání slov na danou slabiku, tvoření vět na tato slova orientace při čtení slabik tvoření vět na daná slova se slabikami s písmenem l, L využití k nácviku čtení jednotlivců i celé třídy Druh učebního materiálu: Prezentace PowerPoint Ročník: 1. ročník Datum vytvoření: září 2011

3 Les je spousta stromů, mech a keře k tomu. Les má listí, jehličí, do lesa moc nefičí.

4 Lenkaletadlo lodi č kalyželyželabu ť král

5

6

7

8

9

10

11 lale li loluly lálé lí lól ů lý

12 La Le Li Lo Lu Ly Lá Lé Lí Ló LůLů Lý

13 Le Ló li lí Lé Lo la lu lůlů Lá

14 Téma: Slabiky s písmenem l, L – 1. ročník Použitý software: držitel licence - ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř. Windows XP Professional PowerPoint Zdroje: Autor: Mgr. Eva Hocková ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p.Tř.(www.zsrozmital.cz)


Stáhnout ppt "Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Inovace a zkvalitnění výuky projekt v rámci Operačního programu VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST."

Podobné prezentace


Reklamy Google