Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HMYZ - systém Hmyz s proměnou dokonalou Autor: Bronislav Šenkeřík ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří Přírodopis 6. ročník.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HMYZ - systém Hmyz s proměnou dokonalou Autor: Bronislav Šenkeřík ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří Přírodopis 6. ročník."— Transkript prezentace:

1 HMYZ - systém Hmyz s proměnou dokonalou Autor: Bronislav Šenkeřík ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří Přírodopis 6. ročník

2 Síťokřídlí zástupci: zlatoočka obecná mravkolev

3 Blanokřídlí 2 páry blanitých křídel zástupci: včela medonosná čmelák zemní vosy sršeň obecná mravenec lesní

4 Dvoukřídlí 1 pár křídel !!! zástupci: moucha domácí bodalka tse-tse masařka bzučivka ovádi komáři střečci

5 Blechy nemají křídla skákavý pohyb parazité savců zástupci: blecha obecná

6 Použité zdroje: http://www.biolib.cz/cz/taxonimage/id9170/?taxonid=61152 http://www.esacademic.com/dic.nsf/eswiki/852019 http://pk-photography.blogspot.com/2009/05/ant-lion.html http://blogs.cas.suffolk.edu/podcasting/2008/04/16/pedagogy-and- podcasting-where-are-all-the-honey-bees/http://blogs.cas.suffolk.edu/podcasting/2008/04/16/pedagogy-and- podcasting-where-are-all-the-honey-bees/ http://fyzweb.cuni.cz/odpovedna/indexprn.php?od=45&kolik=20 http://blogplnyzvirat.blog.cz/1003/vosy-zajimavosti http://www.lahr.de/sixcms/detail.php?id=38107 http://www.blizprirode.cz/showdoc.do?docid=86 http://www.parez.cz/cze/pages/katalog-skudcu http://www.gymta.cz/kabinety/kab_biologie/videoatlas/hmyz/dvoukridli.html http://www.skudci.com/ovad-hovezi http://www.ezoo.cz/zvire.php?zvire_id=201

7 Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu Gabra a Málinka před interaktivní tabulí, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR.


Stáhnout ppt "HMYZ - systém Hmyz s proměnou dokonalou Autor: Bronislav Šenkeřík ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří Přírodopis 6. ročník."

Podobné prezentace


Reklamy Google