Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prevence rizikového chování a informace k dotačnímu titulu v MSK Ing. Jan Broda, Odbor školství, mládeže a sportu, KÚ MSK.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Prevence rizikového chování a informace k dotačnímu titulu v MSK Ing. Jan Broda, Odbor školství, mládeže a sportu, KÚ MSK."— Transkript prezentace:

1 Prevence rizikového chování a informace k dotačnímu titulu v MSK Ing. Jan Broda, Odbor školství, mládeže a sportu, KÚ MSK

2 Úvodní informace Prevenci rizikového chování zabezpečuje především - krajský školský koordinátor prevence RPCH, při odboru školství, mládeže a sportu, a dále krajský protidrogový koordinátor, manažer prevence kriminality, koordinátor pro národnostní menšiny při odboru sociálních věcí. Hlavní náplň činnosti: Vydávání a naplňování strategických dokumentů Monitoring výskytu RCH ve školách i v populaci (dlouhodobě sledováno) – argumentace pro vedení kraje Příprava návrhu rozpočtu Úzká spolupráce se všemi subjekty, hlavně s okresními metodiky prevence Vyhlašování dotačních řízení

3 Dotační řízení Pro oblast prevence rizikového chování bývá dotační řízení vyhlašováno na přelomu října a listopadu. Na rok 2011 – s největší pravděpodobností bude vyhlášeno v březnu roku Každoročně Kč z rozpočtu kraje. Pro rok 2010 – byl požadavek na navýšení dotačního řízení na Kč, realita = Kč. 17 žádostí bylo podpořeno. Od roku 2010 – dotace z MŠMT po individuální ose (nejde už přes kraj) MŠMT – v roce 2010 příjmy z dotačního titulu pro MSK = Kč ( ).

4 Rozpočet od roku částka dotace z rozpočtu MSK dotace MŠMT ( ) Konference SPJ

5 Děkuji za pozornost.


Stáhnout ppt "Prevence rizikového chování a informace k dotačnímu titulu v MSK Ing. Jan Broda, Odbor školství, mládeže a sportu, KÚ MSK."

Podobné prezentace


Reklamy Google