Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."— Transkript prezentace:

1 Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován Ing. Lenkou Grešlovou Colours and shapes I.

2 a yellow star a blue diamond a pink square a black heart an orange oval a brown triangle a green rectangle a grey star a white oval a purple diamond a green heart a brown rectangle an orange square a blue triangle Přiřaď správný obrázek

3 Doplň:

4 Jaký tvar mají tyto předměty? Sun is …………………………………………………. This picture is ………………………………………… The eye is …………………………………………….. The triangle is ………………………………………… The ball is ……………………………………………. The book is ………………………………………….. The traffic sign is …………………………………… The rugby ball is ……………………………………..

5 How many rectangles have we got?

6 http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/language-games/paint-it/shapes Games: http://www.oup.com/elt/global/products/i-spy/games/colour


Stáhnout ppt "Tento Digitální učební materiál vznikl díky finanční podpoře EU- OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Není –li uvedeno jinak, je tento materiál zpracován."

Podobné prezentace


Reklamy Google