Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kapraďorosty Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kapraďorosty Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání."— Transkript prezentace:

1 Kapraďorosty Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání podléhá autorskému zákonu. Projekt Škola činností CZ.1.07/1.4.00/ VY_52_INOVACE_15_Př7 © Radoslava Jarošová Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost. Základní škola Loket, okres Sokolov

2 Název: Plavuně, přesličky a kapradiny Anotace: Rozdělení druhů na sladkovodní, suchozemský a mořský Autor: Radoslava Jarošová Jazyk: český Očekávaný výstup: zařadí a pojmenuje běžné druhy kapraďorostů, rozpozná dva typy lodyh Klíčová slova:plavuň vidlačka, přeslička, kapraď samec, papratka samičí, jarní a letní lodyha Druh učebního materiálu: pracovní list Druh interaktivity: aktivita Cílová skupina: žák Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ – druhý stupeň Ročník: sedmý Vazby na ostatní materiály: žádné

3 Zařaď správně zástupce kapraďorostů do skupin. Použij nápovědu: osladič obecný, přeslička rolní – jarní lodyha, přeslička rolní – letní lodyha, kapraď samec, papratka samičí, plavuň vidlačka. A B C D E F řešení

4 Kapraď samec Papratka samičí Přeslička rolní- jarní lodyha Osladič obecný Přeslička rolní – letní lodyha Plavuň vidlačka zpět Řešení:

5 Seznam použité literatury a pramenů: Zdroje: Přírodopis 7, učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia. Plzeň: Fraus, 2005, 1. vydání. ISBN Cs.wikipedia.org/wiki/Kapraď_samec cs.wikipedia.org/wiki/Papratka_samičí cs.wikipedia.org/wiki/Osladič_obecný › Rostliny Foto č b © Miloš Anděra html cs.wikipedia.org/wiki/Přeslička_rolní [online] [cit ]. Dostupné z: cs.wikipedia.org/wiki/Kapraď_samec cs.wikipedia.org/wiki/Papratka_samičí cs.wikipedia.org/wiki/Osladič_obecný › Rostliny Foto č b © Miloš Anděra html cs.wikipedia.org/wiki/Přeslička_rolní Autor: Radoslava Jarošová Základní škola Loket, okres Sokolov leden 2013 Objekty, použité k vytvoření sešitu, jsou součástí SW Smart Notebook nebo pocházejí z veřejných knihoven obrázků (public domain) nebo jsou vlastní originální tvorbou autora.


Stáhnout ppt "Kapraďorosty Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání."

Podobné prezentace


Reklamy Google