Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Napsala a vytvořila: Madlenka. Mořská básnička RYBY PLAVOU V MOŘI VŽDYCKY, RYBÁŘ NĚKDY CHYTÍ JE, ALE NĚJAKÉ RYBIČKY ZŮSTANOU VŽDY NA DNĚ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Napsala a vytvořila: Madlenka. Mořská básnička RYBY PLAVOU V MOŘI VŽDYCKY, RYBÁŘ NĚKDY CHYTÍ JE, ALE NĚJAKÉ RYBIČKY ZŮSTANOU VŽDY NA DNĚ."— Transkript prezentace:

1 Napsala a vytvořila: Madlenka

2 Mořská básnička RYBY PLAVOU V MOŘI VŽDYCKY, RYBÁŘ NĚKDY CHYTÍ JE, ALE NĚJAKÉ RYBIČKY ZŮSTANOU VŽDY NA DNĚ.

3 Jak si vyrobit origami rybku Tady je jednoduchý návod, jak si vyrobit vlastní origami rybku.

4 Pohádka o rybičce Sáře Byla jednou jedna malá rybička Sára. Jednoho dne si šla hrát ven, ale co se nestalo? Uviděla žraloka! Rychle zaplula za nejbližší řasy, ale žralok jí stejně uviděl. Sára plula, co jí ploutvičky stačily, až doplula do malé jeskyně, kam žralok nemohl. Po chvíli zlý žralok odplul. Sára si oddechla a vyplula ven z jeskyně. Jenže své okolí vůbec nepoznávala. Vždyť ona se ztratila! Sára z toho byla moc smutná. Jak teď trefí domů? Naštěstí uviděla svého strýčka, mořského ježka. Ten jí pověděl, kudy se má vydat. Sára rychle vyplula směrem, který jí strýček ukázal a z dálky mu ještě poděkovala. Za krátkou chvilku už byla doma. To bylo objímání! Její rodiče o ni měli velký strach a její mladší bratříček jí hned prosil, aby si s ním šla hrát. A tak pod mořskou hladinou zavládlo zase štěstí.

5 Hry pod mořskou hladinou Rybičky, rybičky, rybáři jedou! Jak hrát: Jeden člověk je rybář, zbytek rybičky. Rybář řekne Rybičky, rybičky, rybáři jedou, a snaží se pochytat rybičky, které se musí dostat ne druhou stranu. Rybář nesmí couvat, může běžet jen dopředu a do stran. Rybičky, které chytí, se taky stanou rybáři a příští kolo se musí držet za ruce. Vhrává poslední ryba. Žralok a rybičky Jako hrát: Jeden člověk je žralok, ostatní rybky. Žralok honí rybky. Ty, které chytne, se ho musí chytit za ramena a honí se žralokem. Vyhrává poslední rybička. Opice a žralok Jak hrát: Tato hra se musí hrát na hřišti. Opice utíkají před žralokem, ale žralok je může chytit jen, když jsou na zemi. Na prolízkách na ně nemůže. Opice nesmí být celou hru na jedné prolízce.

6 Mějte se!


Stáhnout ppt "Napsala a vytvořila: Madlenka. Mořská básnička RYBY PLAVOU V MOŘI VŽDYCKY, RYBÁŘ NĚKDY CHYTÍ JE, ALE NĚJAKÉ RYBIČKY ZŮSTANOU VŽDY NA DNĚ."

Podobné prezentace


Reklamy Google