Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NAŠE ŠKOLA. Proč jsem si vybrala toto gymnázium? Tuto školu jsme si vybrala proto, že chci po střední dál studovat a gymnázium na Vsetíně mým požadavkům.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NAŠE ŠKOLA. Proč jsem si vybrala toto gymnázium? Tuto školu jsme si vybrala proto, že chci po střední dál studovat a gymnázium na Vsetíně mým požadavkům."— Transkript prezentace:

1 NAŠE ŠKOLA

2 Proč jsem si vybrala toto gymnázium? Tuto školu jsme si vybrala proto, že chci po střední dál studovat a gymnázium na Vsetíně mým požadavkům odpovídalo. Tuto školu bych doporučila každéme, kdo ví, že chce dále studovat. Gymnázium nás totiž umí připravit na studium na vyšší škole. Tuto školu jsme si vybrala proto, že chci po střední dál studovat a gymnázium na Vsetíně mým požadavkům odpovídalo. Tuto školu bych doporučila každéme, kdo ví, že chce dále studovat. Gymnázium nás totiž umí připravit na studium na vyšší škole.

3 Příjmací řízení Na gymnázium jsou příjmací zkoušky v podobě scio-testů. Ty se zkládají ze tří testů: čeština, matematika a OSP. Na gymnázium jsou příjmací zkoušky v podobě scio-testů. Ty se zkládají ze tří testů: čeština, matematika a OSP.

4 Studium na gymnáziu Studium může být buď čtyřleté nebo osmileté. Jsou tady i odborné učebny chemie a biologie. Dále také učebny zemepisu, dějepisu, hudební výchovy a výtvarné výchovy. Na škole jsou také 3 počítačové učebny a 5 jazykových učeben. Studium může být buď čtyřleté nebo osmileté. Jsou tady i odborné učebny chemie a biologie. Dále také učebny zemepisu, dějepisu, hudební výchovy a výtvarné výchovy. Na škole jsou také 3 počítačové učebny a 5 jazykových učeben.

5 Školní jídelna Školní jídelna je vicele dobrá, tak jako jídlo na škole. Na výběr máme ze tří jídel. Jídelna je zařízena v moderním duchu. Obědy se vydávají a odhlašují přes ISIC kartu, kterou má každý žák. Školní jídelna je vicele dobrá, tak jako jídlo na škole. Na výběr máme ze tří jídel. Jídelna je zařízena v moderním duchu. Obědy se vydávají a odhlašují přes ISIC kartu, kterou má každý žák.

6 Lidé na gymnáziu Jak žáci, tak učitelé jsou na gymplu velmi fajn. Bála jsem se, že nezapadnu, ale stal se přesný opak :) Všichni ve třídě jsme jedna rodina a hodně slyším, že i v ostatních třídách to tak je. Takže se nemusíte bát, že se s Vámi nikdo bavit nebude. Jak žáci, tak učitelé jsou na gymplu velmi fajn. Bála jsem se, že nezapadnu, ale stal se přesný opak :) Všichni ve třídě jsme jedna rodina a hodně slyším, že i v ostatních třídách to tak je. Takže se nemusíte bát, že se s Vámi nikdo bavit nebude.

7


Stáhnout ppt "NAŠE ŠKOLA. Proč jsem si vybrala toto gymnázium? Tuto školu jsme si vybrala proto, že chci po střední dál studovat a gymnázium na Vsetíně mým požadavkům."

Podobné prezentace


Reklamy Google