Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1) Věřím v Boha Otce všemohoucího,stvořitele nebe i země; 2) i v Ježíše Krista, Syna jeho jediného, Pána našeho, jenž se počal z Ducha svatého, narodil.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1) Věřím v Boha Otce všemohoucího,stvořitele nebe i země; 2) i v Ježíše Krista, Syna jeho jediného, Pána našeho, jenž se počal z Ducha svatého, narodil."— Transkript prezentace:

1

2

3 1) Věřím v Boha Otce všemohoucího,stvořitele nebe i země; 2) i v Ježíše Krista, Syna jeho jediného, Pána našeho, jenž se počal z Ducha svatého, narodil se z Marie Panny,trpěl pod Pontským Pilátem,byl ukřižován, umřel a byl pohřben,´sestoupil do pekel, třetího dne vstal z mrtvých,vstoupil na nebesa,sedí na pravici Boha Otce všemohoucího, odkud přijde soudit živé i mrtvé. 3) Věřím v Ducha svatého, 4) svatou církev obecnou, 5) svatých obcování, 6) hříchů odpuštění, 7) těla z mrtvých vzkříšení 8) a život věčný. 9) Amen.

4 1) VĚŘÍM: Žij vírou, v důvěře Bohu, buduj svou víru!!!

5 2) V BOHA OTCE Ježíš je náš příklad, žij jak ON !!!

6 3) VŠEMOHOUCÍHO On může skrze Tebe činit zázraky, On si Tě může (CHCE) použít !!!

7 4) STVOŘITELE NEBE I ZEMĚ On chce skrze Tebe tvořit !!!

8


Stáhnout ppt "1) Věřím v Boha Otce všemohoucího,stvořitele nebe i země; 2) i v Ježíše Krista, Syna jeho jediného, Pána našeho, jenž se počal z Ducha svatého, narodil."

Podobné prezentace


Reklamy Google