Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pokud máte opravdu velký hlad, měli byste navštívit restauraci „Waldgeist“ v mestečku Hofheim (Německo). Tam vám určitě nabídnou ten největší řízek. Talíře.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pokud máte opravdu velký hlad, měli byste navštívit restauraci „Waldgeist“ v mestečku Hofheim (Německo). Tam vám určitě nabídnou ten největší řízek. Talíře."— Transkript prezentace:

1 Pokud máte opravdu velký hlad, měli byste navštívit restauraci „Waldgeist“ v mestečku Hofheim (Německo). Tam vám určitě nabídnou ten největší řízek. Talíře na nasledujících obrázcích jsou velké jako talíře na pizzu ! A to všechno za velmi přijatelné ceny. Na každém stole je připravená rolička alobalu a ti, kteří ji použijí, jsou považovaní za zbabělce. Nápoje byly, pokud si neobjednáte jinak, servírované v 2-litrových sklenicích a jejich bestsellerem je „Der Bembel des Todes“, to je 5-litrový pohár naplněný Bacardi-Colou jen za 35 Euro.

2

3

4

5

6

7

8 A pro ty, co nemají příliš v lásce řízky........................................................... Proč nezkusit jejich klobásku???

9

10

11

12 Pokud se nedostanete do Hofheimu, tak zkuste aspoň tento Big hamburger...

13

14

15

16

17


Stáhnout ppt "Pokud máte opravdu velký hlad, měli byste navštívit restauraci „Waldgeist“ v mestečku Hofheim (Německo). Tam vám určitě nabídnou ten největší řízek. Talíře."

Podobné prezentace


Reklamy Google