Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"— Transkript prezentace:

1 Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27 !

28 !

29 Nakresli déšť, střídej rovné a šrafované čáry:

30 Nakresli vlny na moři, každou vlnu několikrát obtáhni:

31 Holčička na obrázku se jmenuje Janička. Jistě hned poznáte, co je její největší zálibou. Potřebuje ke své zálibě také vodu a slunce? Proč?

32 Kolik je na obrázku veselých květin? Kolik smutných? Proč jsou asi květiny smutné? Vysvětli, co se jim mohlo stát. Z obrázků nad čarou škrtni to, co květinám škodí. Zakroužkuj to, co kytičkám prospívá:

33 Velikým pomocníkem květin je beruška. To proto, že ničí škodlivé mšice. Kolik má mít beruška teček? Kolik jich má beruška na obrázku? Kolik jich musíme tedy berušce dokreslit? Dokresli tečky a berušku pečlivě vybarvi!

34 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Creative Commons na WWW: ACONCAGUA. Dunaj. ZEST-PK. Viktoriiny vodopády. MICHAEL JASTREMSKI. Oblaka. ARUN KULSHRESHTHA. Mraky. JUNI. Déšť. VI..CULT… Kroupy. mai_2008_%C3%A0_Reims.jpg?uselang=cs FRIEDRICH. Zasněžená krajina. WUHAZET. Sníh na větvičce. FIR0002. Jinovatka. RASBAK. Rampouch. KADELLAR. Ledovec. WALTER J. PILSAK. Balená voda. FLORENCE DEVOUARD. Sahara. BERTRAND DEVOUARD OU FLORENCE DEVOUARD. Pouštní dlažba. KIPALA. Koloběh vody v přírodě.

35 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Plachetnice. Tráva. Tráva. Strom. Strom. Hrozny. Hrozny. Holčička. Holčička. Rýč. Rýč. Květiny. Květiny Smajlík smutný. Smajlík smutný. Smajlík veselý. Smajlík veselý. Džbánek s vodou. Džbánek s vodou. Housenka.


Stáhnout ppt "Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"

Podobné prezentace


Reklamy Google