Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"— Transkript prezentace:

1 Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27 !

28 !

29 Nakresli déšť, střídej rovné a šrafované čáry:

30 Nakresli vlny na moři, každou vlnu několikrát obtáhni:

31 Holčička na obrázku se jmenuje Janička. Jistě hned poznáte, co je její největší zálibou. Potřebuje ke své zálibě také vodu a slunce? Proč?

32 Kolik je na obrázku veselých květin? Kolik smutných? Proč jsou asi květiny smutné? Vysvětli, co se jim mohlo stát. Z obrázků nad čarou škrtni to, co květinám škodí. Zakroužkuj to, co kytičkám prospívá:

33 Velikým pomocníkem květin je beruška. To proto, že ničí škodlivé mšice. Kolik má mít beruška teček? Kolik jich má beruška na obrázku? Kolik jich musíme tedy berušce dokreslit? Dokresli tečky a berušku pečlivě vybarvi!

34 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit. 2011-08-04]. Dostupné pod licencí Creative Commons na WWW: ACONCAGUA. Dunaj. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Passau_Altstadt_1.jpg ZEST-PK. Viktoriiny vodopády. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Victoria_Falls_Zambezi.jpg MICHAEL JASTREMSKI. Oblaka. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Cumulus_clouds_in_fair_weather.jpeg ARUN KULSHRESHTHA. Mraky. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Above_the_Clouds.jpg JUNI. Déšť. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Here_comes_rain_again.jpg?uselang=cs VI..CULT… Kroupy. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Gr%C3%A9lon_et_fleur_mi- mai_2008_%C3%A0_Reims.jpg?uselang=cs FRIEDRICH. Zasněžená krajina. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:AchenseeWinter06.JPG WUHAZET. Sníh na větvičce. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Fresh_snow.JPG FIR0002. Jinovatka. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Frost_on_ground.jpg RASBAK. Rampouch. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:IJspegels.jpg KADELLAR. Ledovec. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Athabasca_Glacier-Moraine.jpg?uselang=cs WALTER J. PILSAK. Balená voda. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Stilles_Mineralwasser.jpg FLORENCE DEVOUARD. Sahara. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Sahara.jpg BERTRAND DEVOUARD OU FLORENCE DEVOUARD. Pouštní dlažba. http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Hoggar13.jpg KIPALA. Koloběh vody v přírodě. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Usimbishaji_kreislauf.PNG?uselang=cs

35 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit. 2011-08-04]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Plachetnice. http://www.clker.com/clipart-1913.html Tráva. Tráva. http://www.clker.com/clipart-grass-6.html Strom. Strom. http://www.clker.com/clipart-12546.html Hrozny. Hrozny. http://www.clker.com/clipart-24044.html Holčička. Holčička. http://www.clker.com/clipart-little-doll.html Rýč. Rýč. http://www.clker.com/clipart-2929.html Květiny. Květiny. http://www.clker.com/clipart-green-flower.html http://www.clker.com/clipart-blue-flower.html http://www.clker.com/clipart-pink-flower-9.html http://www.clker.com/clipart-flower-yellow-4.html http://www.clker.com/clipart-yellow-flower-5.html http://www.clker.com/clipart-pink-flower-2-2.html http://www.clker.com/clipart-flower-yellow-5.html http://www.clker.com/clipart-4374.html http://www.clker.com/clipart-yellow-4.html http://www.clker.com/clipart-lavender-daisy.html http://www.clker.com/clipart-flower-61.html Smajlík smutný. Smajlík smutný. http://www.clker.com/clipart-4249.html Smajlík veselý. Smajlík veselý. http://www.clker.com/clipart-4244.html Džbánek s vodou. Džbánek s vodou. http://www.clker.com/clipart-pouring-water.html Housenka. { "@context": "http://schema.org", "@type": "ImageObject", "contentUrl": "http://images.slideplayer.cz/12/3948923/slides/slide_35.jpg", "name": "Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit. 2011-08-04].", "description": "Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Plachetnice. http://www.clker.com/clipart-1913.html Tráva. Tráva. http://www.clker.com/clipart-grass-6.html Strom. Strom. http://www.clker.com/clipart-12546.html Hrozny. Hrozny. http://www.clker.com/clipart-24044.html Holčička. Holčička. http://www.clker.com/clipart-little-doll.html Rýč. Rýč. http://www.clker.com/clipart-2929.html Květiny. Květiny. http://www.clker.com/clipart-green-flower.html http://www.clker.com/clipart-blue-flower.html http://www.clker.com/clipart-pink-flower-9.html http://www.clker.com/clipart-flower-yellow-4.html http://www.clker.com/clipart-yellow-flower-5.html http://www.clker.com/clipart-pink-flower-2-2.html http://www.clker.com/clipart-flower-yellow-5.html http://www.clker.com/clipart-4374.html http://www.clker.com/clipart-yellow-4.html http://www.clker.com/clipart-lavender-daisy.html http://www.clker.com/clipart-flower-61.html Smajlík smutný. Smajlík smutný. http://www.clker.com/clipart-4249.html Smajlík veselý. Smajlík veselý. http://www.clker.com/clipart-4244.html Džbánek s vodou. Džbánek s vodou. http://www.clker.com/clipart-pouring-water.html Housenka.


Stáhnout ppt "Všude samá voda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"

Podobné prezentace


Reklamy Google