Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, geomorfologické.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, geomorfologické."— Transkript prezentace:

1 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, geomorfologické subprovincie, interaktivní mapa Autor:Mgr. Lukáš Synek Vzdělávací zařízení:Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Pionýrů 400, 738 02 Frýdek-Místek Ověřeno ve výuce dne:18. 10. 2011 CZ.1.07/1.4.00/21.2791VY_32_INOVACE_666_Z9

2 Anotace: výukový materiál vytvořen jako prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint nutné připojení na internet interaktivní mapa geomorfologických provincií ČR po označení subprovincie se spustí bližší informace na wikipedii

3 GEOMORFOLOGICKÉ SUBPROVINCIE ČR Interaktivní mapa

4 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6c/CZE_geomorf.PNG/800px-CZE_geomorf.PNG

5 V prezentaci byly použity zdroje z těchto internetových stránek: http://cs.wikipedia.org http://upload.wikimedia.org


Stáhnout ppt "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, geomorfologické."

Podobné prezentace


Reklamy Google