Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INFORMATIKA 7 Odstavec IV. III2 - I7- 09. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INFORMATIKA 7 Odstavec IV. III2 - I7- 09. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"— Transkript prezentace:

1 INFORMATIKA 7 Odstavec IV. III2 - I7- 09

2 ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika, respektive Praktikum z informatiky v 7. ročníku, oblast Informační a komunikační technologie. Doplněno o úkoly. Zaměřeno na práci s počítačem a využití informací z internetu. Materiál lze využít pro společnou práci ve třídě pomocí dataprojektoru nebo na interaktivní tabuli.

3 Řádkování a vzdálenost odstavců Řádkování je označení pro vzdálenost mezi sousedními řádky nad sebou. Nástroj nalezneme zde.

4 Řádkování lze nastavit od 1,0 do 3,0 nebo individuálně. Zde můžeme také nastavit mezeru za odstavcem – přidání či odebrání mezery za nebo před odstavcem. Standardně bývá nastaveno řádkování 1,15.

5 Ukázka textu s řádkováním 1,0 a 3,0

6 Zdroje obrázků: Obrázky na snímcích č.3 a 5 v této prezentaci byly vytvořeny nástrojem snímek obrazovky ze sady MS Office – pořídil autor prezentace


Stáhnout ppt "INFORMATIKA 7 Odstavec IV. III2 - I7- 09. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"

Podobné prezentace


Reklamy Google