Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

C NÁVRH PROJEKTU „ČTEME PRARODIČŮM“ Kateřina Eliášová Literární dokumentaristika a teorie čtenářství předmět: Čtenářská gramotnost Tento materiál byl vytvořen.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "C NÁVRH PROJEKTU „ČTEME PRARODIČŮM“ Kateřina Eliášová Literární dokumentaristika a teorie čtenářství předmět: Čtenářská gramotnost Tento materiál byl vytvořen."— Transkript prezentace:

1 C NÁVRH PROJEKTU „ČTEME PRARODIČŮM“ Kateřina Eliášová Literární dokumentaristika a teorie čtenářství předmět: Čtenářská gramotnost Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu „Inovace studijních oborů na PdF UHK“ reg. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0036.

2 Zapojené instituce Městská knihovna Knihovna s cca 1000 uživateli doposud pořádala pouze akce pro děti (Pasování prvňáčků, Noc s Andersenem) Základní škola Domov s pečovatelskou službou Městský úřad

3 Cílová skupina Žáci 9. ročníků základní školy (především se zájmem o pedagogické studium a zdravotnické školy) Dále studenti středních a vysokých škol (navazující na žáky 9. ročníků) Dobrovolníci z řad veřejnosti Zapojení dobrovolníci předčítají každý týden seniorům (klientům nebo zájemcům o projekt v Domě s pečovatelskou službou)

4 Vize projektu Knihovník doporučí vhodnou literaturu dle zájmu posluchače Zaměstnanec v Domě s pečovatelskou službou bude vyškolen v oblasti „Biblioterapie“ každý týden s čtenáři rozebírá přečtené knihy Odměnou pro aktivní čtenáře je registrační poplatek na rok zdarma

5 Rozpočet Školení zaměstnance Domu s pečovatelskou službou v oblasti „Biblioterapie“ Registrační poplatky v knihovně (budeme-li počítat 15 zájemců = 1.500,- Kč) Propagační materiál (plakáty, letáky) (cca 1.000,- Kč) Žádost o dotace od města (Dům s pečovatelskou službou i knihovna spadá pod město)


Stáhnout ppt "C NÁVRH PROJEKTU „ČTEME PRARODIČŮM“ Kateřina Eliášová Literární dokumentaristika a teorie čtenářství předmět: Čtenářská gramotnost Tento materiál byl vytvořen."

Podobné prezentace


Reklamy Google