Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 1. O nic se nestrachujte,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 1. O nic se nestrachujte,"— Transkript prezentace:

1 Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 1. O nic se nestrachujte, Pán dobře o vás ví, jen v modlitbě ho proste a on vám odpoví.

2 Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 2. Jen spolu v lásce žijte, i když je doba zlá, a vzhůru pozdvihněte svá srdce znavená.

3 Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 3. On slabým dodá sílu, že půjdou zase dál, a každou bolest ztiší a v radost změní žal.

4 Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán.


Stáhnout ppt "Radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, blízko je Pán, blízko je Pán, radujte se, bratři, neboť blízko je Pán, neboť blízko už je Pán. 1. O nic se nestrachujte,"

Podobné prezentace


Reklamy Google