Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Test trojúhelník Procvičte si úhly pomocí tohoto testu Pokud se prezentace sama nespustila, stiskněte na klávesnici klávesu F5 Na snímku s otázkou vždy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Test trojúhelník Procvičte si úhly pomocí tohoto testu Pokud se prezentace sama nespustila, stiskněte na klávesnici klávesu F5 Na snímku s otázkou vždy."— Transkript prezentace:

1 Test trojúhelník Procvičte si úhly pomocí tohoto testu Pokud se prezentace sama nespustila, stiskněte na klávesnici klávesu F5 Na snímku s otázkou vždy klepni levým tlačítkem myši na správnou odpověď Pokud v testu uděláte chybu, odpovězte na danou otázku znovu Zpracovala Věra Daňhelková pro žáky 6. ročníku ZŠ Barrandov

2 Tento trojúhelník je: a)ostroúhlýostroúhlý b)pravoúhlýpravoúhlý c)tupoúhlýtupoúhlý a)ostroúhlýostroúhlý b)pravoúhlýpravoúhlý c)tupoúhlýtupoúhlý a)ostroúhlýostroúhlý b)pravoúhlýpravoúhlý c)tupoúhlýtupoúhlý a)rovnoramennýrovnoramenný b)rovnostrannýrovnostranný c)obecnýobecný a)rovnoramennýrovnoramenný b)rovnostrannýrovnostranný c)obecnýobecný a)rovnoramennýrovnoramenný b)rovnostrannýrovnostranný c)obecnýobecný 1. 2. 3. 4. 5. 6.

3 správně

4 špatně

5 Gratuluji Jsi chytrý, dostal ses až sem. Pokud jsi všude trefil správnou odpověď, můžeš jít do školy a věřit si, že toto učivo zvládáš na jednotku. Pokud jsi chyboval, raději se vrať a test projdi ještě jednou. Teď už určitě správné odpovědi objevíš rychleji.


Stáhnout ppt "Test trojúhelník Procvičte si úhly pomocí tohoto testu Pokud se prezentace sama nespustila, stiskněte na klávesnici klávesu F5 Na snímku s otázkou vždy."

Podobné prezentace


Reklamy Google