Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Moje ideální prázdniny Patrik Čížek. Administrace a správa webových projektů Nedávno jsem dostal práci a to funkci redaktora/pomocného admina na www.travian-help.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Moje ideální prázdniny Patrik Čížek. Administrace a správa webových projektů Nedávno jsem dostal práci a to funkci redaktora/pomocného admina na www.travian-help.cz."— Transkript prezentace:

1 Moje ideální prázdniny Patrik Čížek

2 Administrace a správa webových projektů Nedávno jsem dostal práci a to funkci redaktora/pomocného admina na Je to stránka určená hráčum kteří si neví rady s toutou hrou.www.travian-help.cz

3 Administrace a správa webových projektů Také pracuji na

4 Administrace a správa webových projektů A poslední stranka na které pracuji je stránka zaměřena na pohled do světa pomocí online kamer umístěné po celém světe!

5 Jiné aktivity Hodně času trávím na icq a skype kde komunikuji s přáteli

6 Online hry Hraji webové hry (www.travian.cz,www.divokekemy.cz, k těmto hrám jsou i již zde zmiňované webové projekty na pomoc hráčum které to ještě pořádně neumi.


Stáhnout ppt "Moje ideální prázdniny Patrik Čížek. Administrace a správa webových projektů Nedávno jsem dostal práci a to funkci redaktora/pomocného admina na www.travian-help.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google