Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kdo jen zlobil, tomu nic a nám hodným o to víc, zdraví, lásku, peněz dost, štěstí ať je stálý host. Radostné Vánoce a šťastný Nový rok přejeme!!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kdo jen zlobil, tomu nic a nám hodným o to víc, zdraví, lásku, peněz dost, štěstí ať je stálý host. Radostné Vánoce a šťastný Nový rok přejeme!!"— Transkript prezentace:

1

2 Kdo jen zlobil, tomu nic a nám hodným o to víc, zdraví, lásku, peněz dost, štěstí ať je stálý host. Radostné Vánoce a šťastný Nový rok přejeme!!

3 Za okny krajina tak jako z pohádky, lidé si navzájem štěstí rozdávají, není čas výčitek, není čas na hádky, nechť se tak všichni po celý rok mají.

4 Stromek nám shořel, dárky nám ukradli, za špatný konec, jsme Vánoce popadli, Vy jste je snad popadli za konec správný, tak Vám přejeme hodně zdraví!!

5 Hodně dárků, mnoho štěstí, ať Ti cestu úspěch klestí. Každý sen a každé přání ať splní se Ti bez meškání. Láska ať najde si Tě na Vánoce, nebo hned v Novém roce! Krásný Nový rok


Stáhnout ppt "Kdo jen zlobil, tomu nic a nám hodným o to víc, zdraví, lásku, peněz dost, štěstí ať je stálý host. Radostné Vánoce a šťastný Nový rok přejeme!!"

Podobné prezentace


Reklamy Google