Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 1. Byl jsi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 1. Byl jsi."— Transkript prezentace:

1 1. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 1. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 1/7 Byl jsi tam?

2 2. Byl jsi tam, když bděl v Getsemane sám?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 2. Byl jsi tam, když bděl v Getsemane sám?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 2/7 Byl jsi tam?

3 3. Byl jsi tam, když byl Petrem zapírán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 3. Byl jsi tam, když byl Petrem zapírán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 3/7 Byl jsi tam?

4 4. Byl jsi tam, když byl Ježíš křižován?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 4. Byl jsi tam, když byl Ježíš křižován?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 4/7 Byl jsi tam?

5 5. Byl jsi tam, když klesal pod tíhou ran?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 5. Byl jsi tam, když klesal pod tíhou ran?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 5/7 Byl jsi tam?

6 6. Byl jsi tam, když na kříži skonal Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 6. Byl jsi tam, když na kříži skonal Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 6/7 Byl jsi tam?

7 7. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 7. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 7/7


Stáhnout ppt "1. Byl jsi tam, když byl křižován můj Pán?2x Ref: Nezapomeň na tu chvíli, když ho všichni opustili, byl jsi tam, když byl křižován můj Pán? 1. Byl jsi."

Podobné prezentace


Reklamy Google