Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Umíte se chovat na silnici? Dopravní značky Zákaz vjezdu Zákaz vjezdu všech vozidel Zákaz vjezdu jízdních kol jízdních kol Zákaz vstupu chodcům chodcům.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Umíte se chovat na silnici? Dopravní značky Zákaz vjezdu Zákaz vjezdu všech vozidel Zákaz vjezdu jízdních kol jízdních kol Zákaz vstupu chodcům chodcům."— Transkript prezentace:

1

2 Umíte se chovat na silnici?

3 Dopravní značky Zákaz vjezdu Zákaz vjezdu všech vozidel Zákaz vjezdu jízdních kol jízdních kol Zákaz vstupu chodcům chodcům (pojmenuj a klikni na značku)

4 Dopravní značky Stůj, Stůj, dej přednost v jízdě v jízdě Hlavní silnice Dej přednost v jízdě v jízdě (pojmenuj a klikni na značku)

5 Dopravní značky Stezka pro chodce chodce Přechod pro chodce chodce Stezka pro cyklisty cyklisty (pojmenuj a klikni na značku)

6 Dopravní značky Děti Železniční Železniční přejezd bez závor závor Pozor, přechod pro chodce pro chodce (pojmenuj a klikni na značku)

7 Jízda na kole

8 ŠKOLA Cesta do školy

9 POLICIE N E B O Když potřebujeme pomoc voláme: 158 150 155 záchranná služba hasiči policie 112 tísňové volání

10 Teď už všechno víte, tak buďte opatrní.


Stáhnout ppt "Umíte se chovat na silnici? Dopravní značky Zákaz vjezdu Zákaz vjezdu všech vozidel Zákaz vjezdu jízdních kol jízdních kol Zákaz vstupu chodcům chodcům."

Podobné prezentace


Reklamy Google