Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

29. 4. 2013Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD 3 - 2013 1 NAVRHOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ PŘÍKLAD ELEKTRODÍL RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "29. 4. 2013Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD 3 - 2013 1 NAVRHOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ PŘÍKLAD ELEKTRODÍL RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc."— Transkript prezentace:

1 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD NAVRHOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ PŘÍKLAD ELEKTRODÍL RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc.

2 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD

3 Navrhování výrobků z plastů XIII Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD

4 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD ZÁKLADNÍ OTÁZKY TERMOPLAST nebo TERMOSET Sériovost dílů –Technologie výroby Je požadavek kopii nebo na nový návrh Požadavky na vlastnosti –Mechanické –ELEKTROTECHNICKÉ –HOŘLAVOST –Ostatní

5 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD JAK BUDU ANALYZOVAT VÝROBEK? SPEKTRÁLNÍ METODY –UV? –IFČ? –NMR? –JINÉ > JAKÉ TERMOANALYTICKÉ METODY –DSC? –TGA? –JINÉ > JAKÉ MECHANICKÉ ZKOUŠKY? –JAKÉ

6 ELEKTROTECHNICKÉ VLASTNOSTI STANDARDNÍ PS KRASTEN 127, 142, 144, Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD

7 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD VÝSLEDKY – CO TO JE TERMOSET –Epoxypolyesterová pryskyřice TECHNOLOGIE –Odlévání –Forma –Separátory –Typ –…………………………….

8 Epoxypolyesterová pryskyřice Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD

9 Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD Jiné varianty TERMOSET –Jaký? TERMOPLAST –Jaký? TECHNOLOGIE –Odlévání ? Kdy a proč? –VSTŘIKOVÁNÍ? Kdy a proč?


Stáhnout ppt "29. 4. 2013Navrhování výrobků z plastů PŘÍKLAD 3 - 2013 1 NAVRHOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ PŘÍKLAD ELEKTRODÍL RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc."

Podobné prezentace


Reklamy Google