Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Bc. Jana Hajderová, ředitelka Ing. Naděžda Antošová,Ph.D. zástupce ředitele Jiří Němec, zástupce ředitele.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Bc. Jana Hajderová, ředitelka Ing. Naděžda Antošová,Ph.D. zástupce ředitele Jiří Němec, zástupce ředitele."— Transkript prezentace:

1 Bc. Jana Hajderová, ředitelka Ing. Naděžda Antošová,Ph.D. zástupce ředitele Jiří Němec, zástupce ředitele

2 Program kontinuální specifická primární prevence negativních jevů pro žáky 1. stupně základních škol  4 setkání s každou třídou v průběhu školního roku Poradenské centrum (Ostrava – Pískové doly, Ostrava – Poruba )  Poradenství a osobní konzultace rodičům a blízkým drogové závislých, otevřené rodičovské skupiny, rodinná terapie Poradenská linka a on-line poradna  Poradenská linka 602 967 468 je v provozu denně,včetně svátků, sobot a nedělí nepřetržitě  On-line poradna: www.help-psych.cz/faust  P oradna pro rodinu a blízké uživatelů a uživatele návykových látek, asistence při zvládání zátěžových situací.  Prevence zneužívání návykových látek a souvisejících negativních společenských jevů, která je směrována k nejnižším věkovým skupinám.

3 Počet dětí v programu specifické primární prevence: Konzultace s klienty: Telefonická krizová intervence (počet kontaktů): Počet klientů evidovaných v péči:

4 Počet dětí v programu specifické primární prevence: Konzultace s klienty : Telefonická krizová intervence (počet kontaktů): Počet klientů evidovaných v péči: D ě kujeme všem spolupracujícím organizacím a institucím za spolupráci v roce 2007 a všem p ř ejeme krásné vánoce a do nového roku 2008 hodn ě úsp ě ch ů v jejich č innostech, spokojenosti a zdraví. FAuST, o. s.


Stáhnout ppt "Bc. Jana Hajderová, ředitelka Ing. Naděžda Antošová,Ph.D. zástupce ředitele Jiří Němec, zástupce ředitele."

Podobné prezentace


Reklamy Google