Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TÉMA: Vodstvo České republiky VZDĚLÁVACÍ OBLAST: Člověk a jeho svět VZDĚLÁVACÍ OBOR: Vlastivěda TEMATICKÝ OKRUH: Místo, kde žijeme ROČNÍK: 4. ročník DATUM.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TÉMA: Vodstvo České republiky VZDĚLÁVACÍ OBLAST: Člověk a jeho svět VZDĚLÁVACÍ OBOR: Vlastivěda TEMATICKÝ OKRUH: Místo, kde žijeme ROČNÍK: 4. ročník DATUM."— Transkript prezentace:

1

2 TÉMA: Vodstvo České republiky VZDĚLÁVACÍ OBLAST: Člověk a jeho svět VZDĚLÁVACÍ OBOR: Vlastivěda TEMATICKÝ OKRUH: Místo, kde žijeme ROČNÍK: 4. ročník DATUM VYTVOŘENÍ: 20. 1. 2012 AUTOR: Barbora Radostová DIGITÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁL ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KLECANY okres Praha-východ

3 Černé jezero – největší jezero

4 Rožmberk – největší rybník

5 Vodní nádrž Lipno

6 Vodní nádrž Orlík

7 Vodní nádrž Slapy

8 Vodní nádrž Vranov

9 Vodní nádrž Nové Mlýny

10 Kdo zná odpověď ? Jak se jmenuje největší jihočeský rybník?Rožmberk Jaké přehrady najdeme na řece Vltavě?Lipno, Orlík, Slapy V jakém pohoří se nachází Černé jezero?Šumava Na jaké řece leží nádrž Vranov?Dyje Na jakém soutoku leží vodní nádrž Nové Mlýny? Oslava, Svratka, Dyje


Stáhnout ppt "TÉMA: Vodstvo České republiky VZDĚLÁVACÍ OBLAST: Člověk a jeho svět VZDĚLÁVACÍ OBOR: Vlastivěda TEMATICKÝ OKRUH: Místo, kde žijeme ROČNÍK: 4. ročník DATUM."

Podobné prezentace


Reklamy Google