Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ODBORNÁ EXKURZE 2. 12. 2014 Tiskárna FINIDR, Český Těšín Tiskárna FINIDR, Český Těšín Den otevřených dveří na Albrechtově střední škole v Českém Těšíně.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ODBORNÁ EXKURZE 2. 12. 2014 Tiskárna FINIDR, Český Těšín Tiskárna FINIDR, Český Těšín Den otevřených dveří na Albrechtově střední škole v Českém Těšíně."— Transkript prezentace:

1 ODBORNÁ EXKURZE 2. 12. 2014 Tiskárna FINIDR, Český Těšín Tiskárna FINIDR, Český Těšín Den otevřených dveří na Albrechtově střední škole v Českém Těšíně Den otevřených dveří na Albrechtově střední škole v Českém Těšíně Oběd v Motorestu ROSEA, Vendryně Oběd v Motorestu ROSEA, Vendryně Muzeum třineckých železáren, Třinec Muzeum třineckých železáren, Třinec Průvodkyně této exkurze byly Simona Carbolová a Monika Kijonková

2 Tiskárna FINIDR V Českém Těšíně jsme navštívili tiskárnu FINIDR, největší tiskárnu ve střední Evropě. Zde jsme měli exkurzi firmou a mohli jsme vidět práci v provozu. V Českém Těšíně jsme navštívili tiskárnu FINIDR, největší tiskárnu ve střední Evropě. Zde jsme měli exkurzi firmou a mohli jsme vidět práci v provozu.

3 DOD Albrechtova střední škola, Český Těšín Poté jsme navštívili Albrechtovu střední školu v Českém Těšíně, kde se konal Den otevřených dveří. Žáci 9. tříd měli možnost prohlédnout si školní budovu, dozvědět se informace k oborům, o které mají zájem a také se podívat na soutěž Mladého barmana. Poté jsme navštívili Albrechtovu střední školu v Českém Těšíně, kde se konal Den otevřených dveří. Žáci 9. tříd měli možnost prohlédnout si školní budovu, dozvědět se informace k oborům, o které mají zájem a také se podívat na soutěž Mladého barmana.

4 Oběd v Motorestu ROSEA Z Českého Těšína jsme vyrazili do Motorestu ROSEA ve Vendryni na oběd, kde všichni dostali polévku, hlavní chod a svačinku. Z Českého Těšína jsme vyrazili do Motorestu ROSEA ve Vendryni na oběd, kde všichni dostali polévku, hlavní chod a svačinku.

5 Muzeum třineckých železáren Nakonec jsme navštívili muzeum třineckých železáren. Nakonec jsme navštívili muzeum třineckých železáren.


Stáhnout ppt "ODBORNÁ EXKURZE 2. 12. 2014 Tiskárna FINIDR, Český Těšín Tiskárna FINIDR, Český Těšín Den otevřených dveří na Albrechtově střední škole v Českém Těšíně."

Podobné prezentace


Reklamy Google