Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INFORMATIKA 8 Windows 7 úvod III2 – I8- 07. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INFORMATIKA 8 Windows 7 úvod III2 – I8- 07. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"— Transkript prezentace:

1 INFORMATIKA 8 Windows 7 úvod III2 – I8- 07

2 ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika, respektive Praktikum z informatiky v 8. ročníku, oblast Informační a komunikační technologie. Doplněno o úkoly. Zaměřeno na práci s počítačem a využití informací z internetu. Materiál lze využít pro společnou práci ve třídě pomocí dataprojektoru nebo na interaktivní tabuli.

3 Kdy vznikl Windows 7 a co to je? je verzí operačního systému Microsoft Windows a nástupcem Windows Vista, který vyšel 22. října 2009. K dostání je 64b i 32b verze na rozdíl od serverové verze, která je pouze 64bitová. Oproti svému předchůdci je Windows 7 výrazně modernizován a cílem je jeho plná kompatibilita s existujícími ovladači zařízení, aplikací a hardwaru.operačního systémuMicrosoft WindowsWindows Vista22. října2009kompatibilitaovladači zařízeníaplikacíhardwaru

4 Úvodní obrazovka Windows 7

5 Otázka : Jmenuj předchůdce operačního systému Windows 7.

6 Zdroje obrázků: http://www.klusik.cz/sites/default/files/field/image/windows7-16-9- 1920x1080.jpg


Stáhnout ppt "INFORMATIKA 8 Windows 7 úvod III2 – I8- 07. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"

Podobné prezentace


Reklamy Google