Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ALPSKÁ KOMBINACE. Alpská kombinace Skládá se z jednoho kola sjezdu a jednoho kola slalomu Dříve se jezdila dvě slalomová kola Nejdřív se jezdí závod ve.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ALPSKÁ KOMBINACE. Alpská kombinace Skládá se z jednoho kola sjezdu a jednoho kola slalomu Dříve se jezdila dvě slalomová kola Nejdřív se jezdí závod ve."— Transkript prezentace:

1 ALPSKÁ KOMBINACE

2 Alpská kombinace Skládá se z jednoho kola sjezdu a jednoho kola slalomu Dříve se jezdila dvě slalomová kola Nejdřív se jezdí závod ve sjezdu, pak se jede slalom Obě disciplíny bývají při kombinaci kratší Celkový výsledek je tvořen součtem obou časů a vyhrává závodník s nejlepším součtem

3 Alpská kombinace II. Alpská kombinace se jezdí 2x až 3x za sezónu Kombinace se boduje až po dojezdu slalomu a body se udělují za celkové pořadí Této soutěže se účastní hlavně závodníci, kteří jezdí dobře všechny disciplíny, protože mohou do celkového pořadí světového poháru získat velké množství bodů Alpská kombinace je nedílnou součástí každého mistrovství světa nebo olympijských her

4 Konec prezentace


Stáhnout ppt "ALPSKÁ KOMBINACE. Alpská kombinace Skládá se z jednoho kola sjezdu a jednoho kola slalomu Dříve se jezdila dvě slalomová kola Nejdřív se jezdí závod ve."

Podobné prezentace


Reklamy Google