Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Stažení videopřehrávače Bohumil Bareš. Internetové servery Prvním krokem je přejití na jeden z možných serverů, kde najdete daný program Přiklady stránek.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Stažení videopřehrávače Bohumil Bareš. Internetové servery Prvním krokem je přejití na jeden z možných serverů, kde najdete daný program Přiklady stránek."— Transkript prezentace:

1 Stažení videopřehrávače Bohumil Bareš

2 Internetové servery Prvním krokem je přejití na jeden z možných serverů, kde najdete daný program Přiklady stránek ▫www.stahuj.czwww.stahuj.cz ▫www.ulozto.czwww.ulozto.cz ▫www.slunecnice.czwww.slunecnice.cz

3 Přejdeme na danou stránku

4 V seznamu si vybereme příslušný program

5 VLC media player 2.0.4 VLC media player vyniká především schopností přehrávat multimédia, jak hudební, tak i video formáty a to i s titulky. VLC media player si poradí s velkým množstvím formátů a kromě toho mu není cizí ani streamování po síti. Software zbytečně neubírá systémové prostředky a tak se hodí i pro starší počítače a systémy. VLC media player funguje na Windows, Linuxu, Mac OS X a několika dalších minoritních platformách, včetně Familiar Linuxu pro PDA a podobná zařízení. Vstupní zdroje: UDP, RTP, HTTP, FTP, MMS, obyčejné soubory, DVD, VCD, AudioCD, DVB-S/C/T Vstupní formáty: MPEG, AVI, ASF, WMA, WMV, OGG, MP4, MOV, Matroska, AAC, FLAC, aj.

6 Stáhnutí do PC

7 Stažený instalační soubor otevřeme a pomocí průvodce nainstalujeme

8 Zdroje www.slunecnice.cz


Stáhnout ppt "Stažení videopřehrávače Bohumil Bareš. Internetové servery Prvním krokem je přejití na jeden z možných serverů, kde najdete daný program Přiklady stránek."

Podobné prezentace


Reklamy Google