Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍREK JIŽ TUTO SOBOTU 8. 12. OD 18:00, tj. od šesti hod.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍREK JIŽ TUTO SOBOTU 8. 12. OD 18:00, tj. od šesti hod."— Transkript prezentace:

1 PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍREK JIŽ TUTO SOBOTU OD 18:00, tj. od šesti hod

2 O běžkování před Vánocemi si už asi jenom necháme zdát. V nadcházejícím víkendu má ale stále spousta lidí díru a tak to úplně vyzývá k uspořádání té „MĚŠŤÁCKÉ“ PŘEDVÁNOČNÍ AKCE.

3 ČILIŽE: Všichni ti, kdož máte čas a chuť se před Vánocemi vidět, popovídat si o časech minulých, přítomných a budoucích, kdo si chcete tu zapět, tu zahrát, kdo si zkrátka chcete upevnit sociální vztahy, jste srdíčkově zváni na Předvánoční večírek (jako náhražku za předvánoční běžkování :o)) a to do starého známého KLÍDKU. Pro koho: pro všechny lidi dobré vůle, … i pro pardubičáky :o) S sebou: čajíčky a jiné dobré pití, dobrůtky (cukroví být ještě nemusí :o), hudební nástroje, hry rozmanitého druhu, a pro ty kdo chtějí ještě víc, tak i spacoška a medvídka na spaní. Program: Celkový program večírku je čistě na nás, jde jen o to, jaký hovadiny vymyslíme.

4 Pro přehled toho, kdo to zařizuje, teda JÁ, se prosím průběžně do soboty do rána hlaste na známou adresu a nebo na tel.: !!! nebo Podle počtu zájemců budeme ve zmíněném Klídku, při menším počtu lidiček se přesuneme do menších prostor, př. našeho privátu (koupila jsem početnou čajovou soupravu :o))

5 TO JÁ JEN ABYSTE NEZAPOMNĚLI, JAK VYPADÁ ZIMA S BÍLOU PEŘINOU :O) PS: Zvadlo je vyrobeno v rychlosti bez speciálních efektů. Když tak si je tam dodělejte :o)


Stáhnout ppt "PŘEDVÁNOČNÍ VEČÍREK JIŽ TUTO SOBOTU 8. 12. OD 18:00, tj. od šesti hod."

Podobné prezentace


Reklamy Google