Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základy rybaření (vybavení) 1. Být šetrný. 2. Znát druhy ryb a jak je lovit. 3. Rybářský lístek. 4. Prut a ostatní náčiní. 5. Uklízet po sobě a neničit.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základy rybaření (vybavení) 1. Být šetrný. 2. Znát druhy ryb a jak je lovit. 3. Rybářský lístek. 4. Prut a ostatní náčiní. 5. Uklízet po sobě a neničit."— Transkript prezentace:

1

2 Základy rybaření (vybavení) 1. Být šetrný. 2. Znát druhy ryb a jak je lovit. 3. Rybářský lístek. 4. Prut a ostatní náčiní. 5. Uklízet po sobě a neničit přírodu kolem!

3 Jak získat rybářský lístek? Nejdříve je třeba zajít na rybářský svaz Kladno. Pokud nejste z Kladna tak zajděte na váš okres. Je třeba složit zkoušky. Zaplatit. Svaz tyto peníze potřebuje, abyste vy měli dostatek ryb v rybnících a rybníky v dobrém stavu.

4 Vybavení Prut! 1. Teleskopický 2. Skládací Naviják! Spousta druhů. Nutno vybrat podle toho, co chceme lovit. Podběrák! Je potřeba, abychom tím neubližovali rybám při vytahování z vody. Ostatní náčiní. Peán Splávek, policajt neboli indikátor záběru. Vidličky Návnada Háček Závaží

5

6 Konec Zdroje: Google obrázky Vypracoval: Dušan Částa


Stáhnout ppt "Základy rybaření (vybavení) 1. Být šetrný. 2. Znát druhy ryb a jak je lovit. 3. Rybářský lístek. 4. Prut a ostatní náčiní. 5. Uklízet po sobě a neničit."

Podobné prezentace


Reklamy Google