Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Historický čundr T oužim – Žihle aneb akce „PONORKA“ P.S. Proč PONORKA..?? Ptáte se…??? Inu jednoduše….. Ponořili jsme se do… sněhu, alkoholu a……(průserů..)

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Historický čundr T oužim – Žihle aneb akce „PONORKA“ P.S. Proč PONORKA..?? Ptáte se…??? Inu jednoduše….. Ponořili jsme se do… sněhu, alkoholu a……(průserů..)"— Transkript prezentace:

1

2 Historický čundr T oužim – Žihle aneb akce „PONORKA“ P.S. Proč PONORKA..?? Ptáte se…??? Inu jednoduše….. Ponořili jsme se do… sněhu, alkoholu a……(průserů..) !!

3 Plzeňský CAN Akce začala dne 23.2.05 kolem 12:00 na autobusovém nádraží v Plzni. Zde se sešla kompletní sestava: Sedli, Božský Péťa, Salad, Tukan a Číža.. PS: Samozřejmě jsme museli natankovat pohonné hmoty… Odjíždíme směr Toužim, kde začne naše putování..

4 Cesta na Radyni Z Toužimi se vydala karavana směle na malou vesničku Radyně,kde probíhá první tankování a společné foto,dál nás čeká několik kilometrů po klikatící se asfaltce na vlak..

5 Ubykace aneb Štědrý Hrádek Hytlákem jsme dorazili na zastávku Borek u Žlutic, kde jsme vystupovali....pěšky jsme se vydali proti směru trati, podél statku k nedalekému vrcholku, kde měly spočívat trosky hradu Štědrý Hrádek. A skutečně tam byly… V bývalém sklepení jsme ihned rozvinuli tábor..

6 Veselá a štědrá hospůdka ve Štědré Ze Štědrého Hrádku jsme se vydali na … do kouzelného domečku, hospůdky ve Štědré (vesnici), kde jsme dokázali pobavit široké okolí, za což jsme obdrželi rum v pivu, alespoň někteří… (šest rumíčků na kapelu…)

7 Jsme na vrcholu Když jsme se probrali (v poledne) z alkoholové agonie,vystoupili jsme na vrch Štědrá, abychom se rozhlédli po kraji a určili další směr našeho postupu k nejbližší hospodě..

8 Novosedly Mocná přitažlivost zlatého G, nás dotáhla do pár km vzdálené obce (vesnice) Novosedly. Náš čuch se skutečně nemýlil a my skončili před hospodou (žel bohu zavřenou). A tak jsme to rozbalili po svém.

9 Stále Novosedly Pro bližší sblížení se s okolím, jsme se museli hodit do gala (a trochu vyvětrat..) No moc daleko jsem se nedostali neboť hned za zatáčkou před koncem „obce“ nás zlákali o něco ušlechtilejší živí tvorové…

10 Stále ještě Novosedly (ale my tu nebydlíme..) K tomu není co dodat. Někteří se ani nebáli a to ušlechtilejší zvíře i pohladili. Kdybyste to nepoznali to zvíře je kůň….

11 Cestou necestou aneb 300 z místa Během našeho pobytu Z útulných hospůdek jsme „přežití v přírodě“ jsme se přece nakonec ještě zimní navštívili i několik přírodou museli vydat k další okresů (okresních hospod)… zastávce, vstříc našemu dalšímu nocování….

12 Hamr plný hrůzy a ranní zděšení Bohužel bez světla se špatně fotí a tak se z Hamru (plného hrůzy) na řece Střele, kde jsme nocovali, toho mnoho nezachovalo snad jen vzpomínky a jedna fotka. Zato ranní probuzení stálo za to. Když jsme vylezli zjistili jsme, že v noci opět sněžilo a tak ke stávajícímu téměř půl metru přibylo dalších cca 15cm.

13 Došlo pivo aneb rychlý přesun do Žihle (hospody..) První nás uvítal téměř historický semafor, ale nás táhlo něco jiného. Stačili jsme jej jen pozdravit a hurá do svatostánku – hospody u Jarušky K tomuto snímku není co dodávat dáte si s námi….??? Radši ne, Jaruška už není co bývala a tak radši dopíjíme a hurá do hlavního města piva…naší rodné Plzně..

14 Hytlákem domů… Ani cestou jsme se nenudili. Kytara byla naším dobrým společníkem. Bohužel se nám nedochovala daugerotypie vyplašené paní průvodčí, která nám cestu zpříjemňovala a stačila i pár vokály ozdobit náš „zpěv“..

15 Vítaj domů Bohúšu aneb hurá do Piccola V našem drahém domově nás pěkně uvítali, opět jak jinak mocným G. Vše jsem řádně zhodnotili a probrali a jako důkaz nám zbyli jen vzpomínky a tyto stránky…. Tak zas příště ne….!!!???


Stáhnout ppt "Historický čundr T oužim – Žihle aneb akce „PONORKA“ P.S. Proč PONORKA..?? Ptáte se…??? Inu jednoduše….. Ponořili jsme se do… sněhu, alkoholu a……(průserů..)"

Podobné prezentace


Reklamy Google