Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: Novák! Tady! 24.800 Kč a Novák si jde pro prachy. Mrkvička! Zde! 25.200 Kč a Mrkvička si jde pro.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: Novák! Tady! 24.800 Kč a Novák si jde pro prachy. Mrkvička! Zde! 25.200 Kč a Mrkvička si jde pro."— Transkript prezentace:

1

2

3 Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: Novák! Tady! 24.800 Kč a Novák si jde pro prachy. Mrkvička! Zde! 25.200 Kč a Mrkvička si jde pro prachy. Souhrn! Nikdo se neozývá. Souhrn!!! Zase ticho. To je blbec, má tady 183.400 Kč a nechce si to vybrat...

4

5 Manželka : koupil jsi chleba ? Manžel : nákupy, to není mužská práce, zlato. Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci. Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě. Dej mi tu tašku.

6

7 Seděl jsem s manželkou u stolu na jejím středoškolském srazu. Neustále sledovala opilce, který seděl sám u vedlejšího stolu a pohrával si se skleničkou. Zeptal jsem se jí. Znáš ho? Ano, vzdychla si. Je to moje stará láska. Pokud vím, tak se dal na pití hned po našem rozchodu před mnoha lety a slyšela jsem, že od té doby nevystřízlivěl. ….. Kdo by si pomyslel, že člověk může oslavovat tak dlouhou dobu?

8

9 Manželka stála v ložnici před zrcadlem a prohlížela se. Nebyla spokojená s tím, co vidí a tak řekla svému muži: Cítím se příšerně. Jsem stará, tlustá a ošklivá. Opravdu potřebuji, abys mi řekl nějaký kompliment, něco pozitivního. Manžel odpověděl: Na svůj věk máš zrak jako orel.

10

11 Žena se svléká a ptá se manžela: Co tě víc vzrušuje - moje pěkná tvář nebo moje sexy tělo... ? On si ji prohlíží odshora až dolů a říká: Tvůj smysl pro humor !

12

13 Víte jaká je nejlepší antikoncepce? Zády k sobě a každý sám.

14

15 Baví se dvě přítelkyně. Dívala jsi se už někdy manželovi do tváře při sexu? Ano. A jak se tvářil ??? Stál ve dveřích a čuměl jak kretén..

16

17 Žena jede na rekonvalescenční pobyt a žárlivý manžel jí před odchodem kontroluje kufr. Vybere z něho společenské šaty a místo nich tam vloží tepláky. Po dvou týdnech se žena vrátí a manžel se ptá: Tak jak bylo? Žena odpoví: Dobře bylo, perfektně. Ty, co měly společenské šaty, tancovaly v sále a ty,co měly tepláky, souložily na pokojích.

18

19 Manželé se pomilují a když skončí, povídá manželka : S tebou je to jako s komárem, celý život mě piješ krev a když pícháš, to by tě člověk nejradši zabil.

20

21 Potkají se tři chlapi, 20, 40 a 60 let a baví se kolikrát kdo může. Dvacetiletý: Já klidně i pětkrát za noc. Čtyřicetiletý: No to já tak dvakrát za noc. A šedesátiletý, že to dělá, kdy chce. Ti dva užasle koukají a on říká: No fakt, třeba minulý rok jsem vůbec nechtěl.

22

23 Ahoj A zase příště !


Stáhnout ppt "Policajti mají výplatu, nadporučík volá podle jména: Novák! Tady! 24.800 Kč a Novák si jde pro prachy. Mrkvička! Zde! 25.200 Kč a Mrkvička si jde pro."

Podobné prezentace


Reklamy Google