Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Leoš Mareš. Leoš Mareš alias- Pán kožichu Leoš Mareš alias- Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Leoš Mareš. Leoš Mareš alias- Pán kožichu Leoš Mareš alias- Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je."— Transkript prezentace:

1 Leoš Mareš

2 Leoš Mareš alias- Pán kožichu Leoš Mareš alias- Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je také showman a moderátor několika tv pořadů. Leoš je také showman a moderátor několika tv pořadů.

3 Narozen- 27.dubna 1976 Vzdělání- gymnázium Beroun, VŠE - Ekonomická v Chebu Úspěch- r.2001 - skokan a objev roku v Českém Slavíkovi Vydal CD- Tři slova, CD - Minuty se vlečou, CD - Nejlepší nápad, VHS - Pán kožichů

4 Superstar

5 12.7.2008 se na zámku Jemniště oženil s dlouholetou přítelkyní Monikou Poslušnou - Marešovou, se kterou vychovává syna Jakuba a Matěje. 12.7.2008 se na zámku Jemniště oženil s dlouholetou přítelkyní Monikou Poslušnou - Marešovou, se kterou vychovává syna Jakuba a Matěje.

6 Rodina („bývalá“)

7 Monika Marešová až příliš dlouho tolerovala nevěry a lhaní svého muže. Teď ale řekla dost. Hlavním důvodem však není až tak Marešův poměr s Gabrielou Dvořákovou (20), jako to, že ji soustavně obelhává.


Stáhnout ppt "Leoš Mareš. Leoš Mareš alias- Pán kožichu Leoš Mareš alias- Pán kožichu je známým moderátorem na Evropě 2. je známým moderátorem na Evropě 2. Leoš je."

Podobné prezentace


Reklamy Google