Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O smolíčku alkoholíčku. Smolíček byl malý chlapeček, kterého vyhodili z domu za pravidelné upíjení tatínkova rumu, díky čemuž jeho otec propadl depresím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O smolíčku alkoholíčku. Smolíček byl malý chlapeček, kterého vyhodili z domu za pravidelné upíjení tatínkova rumu, díky čemuž jeho otec propadl depresím."— Transkript prezentace:

1 O smolíčku alkoholíčku

2 Smolíček byl malý chlapeček, kterého vyhodili z domu za pravidelné upíjení tatínkova rumu, díky čemuž jeho otec propadl depresím a pozabíjel postupně psa, kočku, slepice, králíky, krávu a koně v naivní víře, že právě někdo z nich mu chodí na jeho oblíbenou dobrotu.

3 Když konečně zjistil, že mu ucucává vlastní syn, byla rodina již na mizině, ale zato jejich chaloupka byla obehnána dvojitým betonovým plotem s ostnatými dráty, zákopem a pásem nášlapných min, které si otec pořídil v obavách, aby mu na rum nechodil hajný nebo jiná lesní zvěř.

4 Otřesné zjištění, že jeho syn je v pěti letech závislák, vyřešil otec vyhozením Smolíčka z rodného domku a zabodnutím vývrtky do zad prchajícího dítěte.

5 Smolíček bloudil lesem asi tři dny, když ho našel hajný Jelen, kterému kdysi manželka zahnula tak vydatně, že tento lesní muž svými parohy každou říji potloukl všechny místní jeleny a laně si pak tahal do hájovny, pročež se v té době o jeho osobu zajímali nejen ochránci zvířat, ale i zoologové objevující v polesí dosud neznámé zvířecí křížence.

6 Jelen vzal Smolíčka k sobě a to se mu stalo osudným, jelikož si nedlouho předtím nechal své parohy pozlatit, aby tak poděsil ostatní paroháče v polesí.

7 Malý alkoholik vzal v noci dlátko, urazil hajnému parohy těsně u hlavy a prodal je Jezinkám, lesním mafiánkám, které ve hře Skořápky obehrávaly ptáky o vejce a pašovaly je do Polska.

8 Smolíček s nimy parohy vyměnil za bečku bechera, ze které se záhy uchlastal v nedaleké jeskyni netušíc, že hajný se mezitím pokusil nabrousit parohy a nevšimnuv si jejich ztráty přišel na brusce o pravou mozkovou polokouli.

9 Ač se pilně snažil ucpat ránu jehličím, vrhli se na něj syslové a rozkradli mu zbylé mozkové závity do zimních zásob, takže Jelen přišel o zbytek mozku a strávil zbytek života v hospodě jako notorik z povolání, neboť neměl strach, že by si mohl pozabíjet paměťové buňky.

10 KONEC


Stáhnout ppt "O smolíčku alkoholíčku. Smolíček byl malý chlapeček, kterého vyhodili z domu za pravidelné upíjení tatínkova rumu, díky čemuž jeho otec propadl depresím."

Podobné prezentace


Reklamy Google