Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Evropa. Správné načasování Důležité oblasti trhu Molekulární vodík Wellness, Fitness a snižování váhy Voda Káva.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Evropa. Správné načasování Důležité oblasti trhu Molekulární vodík Wellness, Fitness a snižování váhy Voda Káva."— Transkript prezentace:

1 Evropa

2 Správné načasování

3 Důležité oblasti trhu Molekulární vodík Wellness, Fitness a snižování váhy Voda Káva

4 Molekulární vodík Technická Univerzita Ostrava 21.5.2014  Doktoři  Doktoři alternativní medicíny  Nutriční specialisté  Příběhy skutečných lidí První a největší konference v EU

5

6 Vodíková podpora – konference DVD

7 www.molekularnivodik.cz www.molecularhydrogenstudies.com www.molekularhydrogeninstitute.com Vodíková podpora - web

8 Vodíková podpora - časopis

9 UNIKÁTNÍ PROGRAM MOLEKULÁRNÍ VODÍK A BUNĚČNÁ VÝŽIVA Revoluce v životním stylu

10 Certifikace a antidopingový test

11 7.2 program ve třech krocích Ráno 1-3 tablety Recovery na lačno po probuzení 2 odměrky Shake, 1 odměrka Greens na snídani, (při snižování váhy také i na oběd) 98,- Poledne 1-3 tablety Recovery na lačno – cca 30min před jídlem 2 Green Caps během dne dle potřeby 30,- Večer 1-3 tablety Recovery na lačno – cca 30min před jídlem 4 kapsle Alkaline Booster před spaním 32,-

12 Řešení pro celou rodinu

13 Snižování váhy jednoduše

14 Soutěž léto 2014

15 MOLEKULARNÍ VODÍK Z TABLET A PRÁŠKU SVĚTOVÁ NOVINKA

16 Alkalická voda obohacená vodíkem Kdekoliv Kdykoliv Jakýkoliv zdroj vody Bez CHLÓRU

17 Redukce chloru v pitné vodě! H-Active Faktor plně neutralizuje chlor, který je silný oxidant; dlouhodobý příjem povolených dávek chloru vede k zdravotním problémům; Lze redukovat chlor na bezpečný chloridový anion, podobný jako v kuchyňské soli); tato kvantitativní změna je ukázána na obrázku Orthotolidin barví roztok žlutě v přítomností chloru –15 kapek činidla bylo přidáno do kohoutkové vody a do vody s H-Active. Druhá nádoba zůstává s čirým obsahem- tzn, neobsahuje chlor ‘HAP’- voda bez chlóru Kohoutk ová voda chlorovaná Možná aplikace – eliminace chloru z kohoutkové vody These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

18 Alkalická voda obohacená vodíkem Naměřeno: ORP více než -800mV pH 9-11 Vodík odstraní chlór!

19 Co je ORP? Vysoké záporné hodnoty ORP fungují jako silný antioxidant. Oxidačně redukční potenciál (ORP), je měření (v mV), které charakterizuje přítomnost oxidačních nebo redukčních látek v kapalině. Pro srovnání uvádíme úplně jednoduché příklady: Čerstvě vymačkané pomerančové šťávy vykazují ORP v obvykle kolem -100 mV, zatímco balené pomerančové džusy vykazují hodnoty kolem +200 mV a více. Voda z kohoutku má v neupraveném stavu ORP +200..500 mV.

20 Alkalická voda obohacená vodíkem Naměřeno: pH 9-11

21 Trh s kávou

22 Nikdy nechybět na akcích! První představení Lokální 7.2 web Tel. hovory Regionální Mezinárodní První krok k úspěchu

23 NEW PORT BEACH březen 2013

24 LAS VEGAS březen 2014

25 Třetí plánovaná akce v EU ČESKÁ REPUBLIKA Brno 4.10.2014 3.10.2013 Platinum a výše Společná večeře s Jasonem a Tarou Boreyko

26

27 Recovery Powder Zdarma s každou vstupenkou Třetí plánovaná akce v EU 1x = $50 3x = 3x $45 = + Vstupenka Přineste s sebou fakturu o zaplacení a vstupenku, která Vám přijde poštou, po zaplacení, a obdržíte 1x Recovery Powder zdrama.

28


Stáhnout ppt "Evropa. Správné načasování Důležité oblasti trhu Molekulární vodík Wellness, Fitness a snižování váhy Voda Káva."

Podobné prezentace


Reklamy Google