Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

POUČENÍ Je napsané v dopise Galaťanům 6,7 : Nemylte se:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "POUČENÍ Je napsané v dopise Galaťanům 6,7 : Nemylte se:"— Transkript prezentace:

1 POUČENÍ Je napsané v dopise Galaťanům 6,7 : Nemylte se:
Bohu se posmívat nedá. Co člověk zaseje, to bude i sklízet. Tady jsou příklady těch, kteří zesměšňovali Boha:

2 John Lennon (anglický zpěvák)
Několik roků zpět v době rozhovoru pro American Magazine řekl: "Křesťanství zanikne, vytratí se. Nemusím se o to hádat, jsem o tom úplně přesvědčený. Ježíš byl OK, ale jeho témata byla příliš jednoduchá. Dnes jsme my slavnější než On." Lennon, po tom co řekl ,že Beatles byli slavnější než Ježíš Kristus byl zastřelen.

3 Tancredo Neves (Prezident Brazílie)
Po dobu jeho předvolební kampaně řekl, že když dostane 500,000 hlasů, tak ani Bůh nebude moci zabránit, aby byl prezidentem. Dostal hlasy, ale onemocněl a den před svým jmenováním na prezidenta zemřel.

4 Cazuza (bisexuální brazilský skladatel, zpěvák a poeta)
Po dobu své show v Rio de Janeiro kouřil cigaretu, vyfukoval obláčky kouře do vzduchu a řekl: "Bože, to je pro tebe." Zemřel ve věku 32 roků v ukrutných bolestech na AIDS

5 Thomas Andrews - člověk který dal postavit Titanic
Po jeho zkonstruování se reportér zeptal, „Jak je loď bezpečná“. S ironií v hlase odpověděl: "Ani Bůh jej nemůže potopit." ...všichni víme, co se s Titanicem stalo obětí této katastrofy je toho důkazem,

6 Marilyn Monroe (americká herečka)
Byla navštívená největším americkým evangelizátorem Billym Grahamem po dobu prezentace jejího show. Billy řekl, že Duch Boží jej poslal, aby jí kázal. Po vyslechnutí toho, co chtěl kazatel říct, odpověděla: Ja nepotřebuji vašeho Ježíše." O týden později byla nalezena mrtvá v jejím apartmánu.

7 Bon Scott (zpěvák) Bývalý vokalista AC/DC. V jedné písni
z roku 1979 zpíval: "Nezastavujte mě, jdu cestou dolů, dolů na dálnici, do pekla." 19. února 1980 Ben Scott byl nalezen mrtvý; udušený vlastními zvratky.

8 Campinas (v roku 2005, Brazílie)
Parta opilých kamarádů, si šla vyzvednout další jejich kamarádku. Její matka ji odprovázela k autu a byla moc znepokojená opilstvím ostatních, tak řekla dceři držíc její ruku: "Moje dcerko, jdi s Bohem a ať Tě chrání." Ona odpověděla: „Jen kdyby Bůh cestoval v kufru, protože jsme už plní". O hodinu později, matka se dozvěděla, že se stala vážná havárie a všichni zemřeli. Dokonce auto bylo zdemolované tak, že nebylo k rozeznání, o jakou značku auta šlo, ale kufr auta byl neporušený. Policie informovala, že si to neumí vysvětlit, jak mohl kufr zůstat neporušený. Dalším jejich překvapením bylo, že uvnitř kufru byla krabice s vajíčky a ani jedno nebylo rozbité.

9 Christine Hewitt (Jamajská žurnalistka a bavitelka)
Prohlásila, že Bible (Slovo Boží) byla nejhorší knihou, jaká kdy byla napsaná. V červnu 2006 byla nalezena uhořelá k nepoznání ve vlastním automobilu.

10 Ponaučení Ještě o hodně víc důležitých lidí zapomnělo, že není jiné takové jméno, kterému by byla daná taková autorita jako jménu „Ježíš“. Hodně lidí zemřelo, ale jen Ježíš vstal z mrtvých a stále žije.


Stáhnout ppt "POUČENÍ Je napsané v dopise Galaťanům 6,7 : Nemylte se:"

Podobné prezentace


Reklamy Google