Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Křivky a plochy v počítačové grafice1 T-Splines T-Splines kombinují klasické metody NURBS a subdivision surface Vytvoří i nejsložitější tvary jako jednoduché.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Křivky a plochy v počítačové grafice1 T-Splines T-Splines kombinují klasické metody NURBS a subdivision surface Vytvoří i nejsložitější tvary jako jednoduché."— Transkript prezentace:

1 Křivky a plochy v počítačové grafice1 T-Splines T-Splines kombinují klasické metody NURBS a subdivision surface Vytvoří i nejsložitější tvary jako jednoduché editovatelné plochy Přidávají detaily pouze tam, kde je potřebujete Vytvářejí přirozené okraje a nepravoúhlou topologii

2 Křivky a plochy v počítačové grafice2 T-Splines

3 Křivky a plochy v počítačové grafice3 T-Splines T-Spline carT-Spline car converted to NURBS

4 Křivky a plochy v počítačové grafice4 T-Splines

5 Křivky a plochy v počítačové grafice5 T-Splines

6 Křivky a plochy v počítačové grafice6 Uzlové intervaly

7 Křivky a plochy v počítačové grafice7 Uzlové intervaly

8 Křivky a plochy v počítačové grafice8 PB-Spline

9 Křivky a plochy v počítačové grafice9 T-Spline

10 Křivky a plochy v počítačové grafice10 T-Spline Pravidlo 1. Součet uzlových intervalů na protichůdných hranách libovolné plošky musí být stejný. Pravidlo 2. Jestliže T-spojení na jedné hraně plošky může být spojeno s T-spojením na protilehlé hraně plošky (a tím rozdělit plošku na dvě plošky) bez narušení Pravidla 1, tato hrana musí být obsažena v T-mesh.


Stáhnout ppt "Křivky a plochy v počítačové grafice1 T-Splines T-Splines kombinují klasické metody NURBS a subdivision surface Vytvoří i nejsložitější tvary jako jednoduché."

Podobné prezentace


Reklamy Google