Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

V životě zažijeme tolik kamarádů. Bez kamarádů nemůžeme žít. Kamarádství je to co nás drží nohama na zemi. Kamarádů máme nejvíce na světě,a každý má aspoň.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "V životě zažijeme tolik kamarádů. Bez kamarádů nemůžeme žít. Kamarádství je to co nás drží nohama na zemi. Kamarádů máme nejvíce na světě,a každý má aspoň."— Transkript prezentace:

1

2 V životě zažijeme tolik kamarádů. Bez kamarádů nemůžeme žít. Kamarádství je to co nás drží nohama na zemi. Kamarádů máme nejvíce na světě,a každý má aspoň jednoho kamaráda.

3 A to nejhlavnější co může být na světě je to přece Láska. Láska je tak krásná věc co je. Láska je to co nás u srdce hřeje když jsme mu na blízku. A bez lásky by jsme nebyli na světě.

4 O vánocích je senza mí rodinu a pokut nemáte rodinu tak mít přítele/přítelkyni a hned je lepší nálada i zábava.

5 A nakonec ach ta mateřská lásky tam taky je a tím to se s vámi loučí Kájina.Pošli tuto prezentaci všem s vím kamarádům,příteli/přítelkyni,vaší lásce nebo celé rodině.


Stáhnout ppt "V životě zažijeme tolik kamarádů. Bez kamarádů nemůžeme žít. Kamarádství je to co nás drží nohama na zemi. Kamarádů máme nejvíce na světě,a každý má aspoň."

Podobné prezentace


Reklamy Google