Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Václav Kalina kvarta 24.11.12. Před dvěma lety se naše rodina rozhodla, že navštívíme ostrovy Maledivy, které jsou opravdu nádherné. Cesta tam je ale.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Václav Kalina kvarta 24.11.12. Před dvěma lety se naše rodina rozhodla, že navštívíme ostrovy Maledivy, které jsou opravdu nádherné. Cesta tam je ale."— Transkript prezentace:

1 Václav Kalina kvarta 24.11.12

2 Před dvěma lety se naše rodina rozhodla, že navštívíme ostrovy Maledivy, které jsou opravdu nádherné. Cesta tam je ale dost složitá. Letěli jsme do Londýna, z Londýna na Male a poté hydroplánem na,,náš ostrov‘‘.

3 Přiletěli jsme ráno, bylo nám strašné horko. Přiběhli k nám krásné tanečnice s rákosovými sukněmi a začali nás ovívat. Bylo to jako v ráji.

4 Druhý den jsme byli jenom na pláži, kochali se sluncem a přírodou.

5 Třetí den jsme si vypůjčili loď a jeli jsme prozkoumávat moře.

6 Další dny už byly jenom o relaxu a slavení nového roku. Mimochodem se naše jídlo skládalo převážně z kari, takže nám po něm nebylo moc dobře.

7 Nakonec jsem se musel se svými novými kamarády, se kterými jsem trénoval angličtinu, rozloučit. Na zpáteční jsme se zase zastavili v Londýně a oslavili moje narozeniny.

8


Stáhnout ppt "Václav Kalina kvarta 24.11.12. Před dvěma lety se naše rodina rozhodla, že navštívíme ostrovy Maledivy, které jsou opravdu nádherné. Cesta tam je ale."

Podobné prezentace


Reklamy Google