Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PROCES PROPLÁCENÍ A KONTROLY VÝDAJŮ PROJEKTU. KONTROLA VÝDAJŮ kontrolor pro vedoucího partnera projektu i partnera projektu z České republiky → Centrum.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PROCES PROPLÁCENÍ A KONTROLY VÝDAJŮ PROJEKTU. KONTROLA VÝDAJŮ kontrolor pro vedoucího partnera projektu i partnera projektu z České republiky → Centrum."— Transkript prezentace:

1 PROCES PROPLÁCENÍ A KONTROLY VÝDAJŮ PROJEKTU

2 KONTROLA VÝDAJŮ kontrolor pro vedoucího partnera projektu i partnera projektu z České republiky → Centrum pro regionální rozvoj ČR, část týkající se partnera projektu → kontrolor partnera projektu → předá osvědčení vedoucímu partnerovi projektu, vedoucí partner projektu předloží svému kontrolorovi žádost o platbu za celý projekt (včetně osvědčení partnera projektu), pokud je možné provést kontrolu pouze za projekt jako celek, provede to přímo kontrolor vedoucího partnera projektu.

3 KONTAKTY Centrum pro regionální rozvoj ČR Vinohradská Praha 2 Ing. Dušan Vítek pobočka pro NUTS II Severozápad Školní 1183/ Chomutov pobočka pro NUTS II Jihozápad Karlova Písek

4 PROPLÁCENÍ kontrolor vedoucího partnera projektu zažádá o proplacení ověřených prostředků ERDF pro celý projekt u Certifikačního orgánu, který je převede vedoucímu partnerovi projektu, vedoucí partner projektu poukáže partnerovi projektu finanční prostředky ERDF za jeho část projektu, proplácení dotace ze státního rozpočtu bude ještě dořešeno.

5 KONTROLA A PROPLÁCENÍ

6 DĚKUJI ZA POZORNOST Ing. Tomáš Fiala Ministerstvo pro místní rozvoj Odbor regionální přeshraniční spolupráce Na Příkopě Praha 1 tel.: fax: mob.:


Stáhnout ppt "PROCES PROPLÁCENÍ A KONTROLY VÝDAJŮ PROJEKTU. KONTROLA VÝDAJŮ kontrolor pro vedoucího partnera projektu i partnera projektu z České republiky → Centrum."

Podobné prezentace


Reklamy Google