Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:"— Transkript prezentace:

1 Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu: Inovace výuky v PrŠ Horní Česká Šablona - název/číslo: V/2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáku středních škol Zpracoval: Mgr. Alena Vavroušková Předmět: Ruční práce a pracovní cvičení Název produktu: Přišívání knoflíků a korálků Číslo produktu: VY_52_INOVACE_01_14 Použito: 14.11.2013 Anotace: Žáci pracují s drobným materiálem. Procvičí si přišívání knoflíků a korálků.

2 Vánoční skleničky

3 Budeme potřebovat: Vatelín Skleničky Bavlnka Knoflíky Jehla Nůžky Stužka korálky

4 Z vatelínu si ustřihneme pás tak dlouhý, abychom do něj mohli zabalit sklenici a ještě asi 2 cm navíc na každý konec (na šev).

5 Jako další si uděláme obal na sklenici jako košili. Kraje pásku přeložíme přes sebe a začneme přišívat knoflíky.

6 Když máme knoflíky přišité, navlečeme návlek na sklenici, mašličkou přitáhneme vrchní kraj ke sklenici a ohneme ho trochu jako límeček u košile.

7 Jako poslední si uděláme obal s korálkami. Na pruh vatelínu budeme přišívat korálky.

8 Kraje necháme bez korálek, abychom je mohli přišít k sobě, tentokrát z rubu. Hotový obal navlečeme na skleničku.

9 Tak a máme hotovo. Teď už je na nás jestli dáme dovnitř svíčku a máme svícínky, nebo chvojky a máme vázičku nebo skleničky použijeme jako stojánek na tužky, nebo příbory,…

10 Zdroje: PowerPoint - barevná schémata - kliparty - kliparty Vlastní fotografie


Stáhnout ppt "Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Horní Česká 15, Znojmo EU peníze školám Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1044 Název projektu:"

Podobné prezentace


Reklamy Google