Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PEDOLOGIE pH FAKTOR PŮDY. V PROJEKTU ZAMĚŘENÉM NA PEDOLOGII ŽÁCI ZJIŠŤOVALI JEDNU ZE ZÁKLADNÍCH CHEMICKÝCH VLASTNOSTÍ PŮDY (pH faktor) A JEJÍ VLIV NA.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PEDOLOGIE pH FAKTOR PŮDY. V PROJEKTU ZAMĚŘENÉM NA PEDOLOGII ŽÁCI ZJIŠŤOVALI JEDNU ZE ZÁKLADNÍCH CHEMICKÝCH VLASTNOSTÍ PŮDY (pH faktor) A JEJÍ VLIV NA."— Transkript prezentace:

1 PEDOLOGIE pH FAKTOR PŮDY

2 V PROJEKTU ZAMĚŘENÉM NA PEDOLOGII ŽÁCI ZJIŠŤOVALI JEDNU ZE ZÁKLADNÍCH CHEMICKÝCH VLASTNOSTÍ PŮDY (pH faktor) A JEJÍ VLIV NA KVALITU PŮDY A PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN.

3 ÚKOL č. 1 - PŘIPRAVTE NĚKOLIK VZORKŮ PŮDY Z RŮZNÉHO PROSTŘEDÍ A VYSEJTE ZA STEJNÝCH PODMÍNEK STEJNÝ DRUH OSIVA A POZORUJTE RYCHLOST RŮSTU. ÚKOL č. 2 – PŮDNÍ VZORKY PŘEFILTRUJTE A POMOCÍ INDIKÁTORU ZE SOUPRAVY VEOLIA URČETE PŘIBLIŽNOU HODNOTU pH A VÝSLEDKY VYHODNOŤTE.

4

5

6

7

8 PO 5 DNECH ….

9 6.DEN VE VZORKU PŮDY ZE ZÁHONU ZAČAL RŮST OSIVA NEJPOZDĚJI

10 VYHODNOCENÍ PROJEKTU Z POZOROVÁNÍ ŽÁCI USUZUJÍ, ŽE : NEJKVALITNĚJŠÍ JE VZOREK PŮDNÍHO SUBSTRÁTU ZE ZAHRADNICTVÍ pH FAKTOR JE PŘIBLIŽNĚ 7

11 žáci 9.třídy a Jana Panošková DĚKUJEME ZA VAŠI POZORNOST.


Stáhnout ppt "PEDOLOGIE pH FAKTOR PŮDY. V PROJEKTU ZAMĚŘENÉM NA PEDOLOGII ŽÁCI ZJIŠŤOVALI JEDNU ZE ZÁKLADNÍCH CHEMICKÝCH VLASTNOSTÍ PŮDY (pH faktor) A JEJÍ VLIV NA."

Podobné prezentace


Reklamy Google