Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dotaz : Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE? Odpověď : Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dotaz : Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE? Odpověď : Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech."— Transkript prezentace:

1

2 Dotaz : Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE? Odpověď : Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech. Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní obsílky zjistí,že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních pilulkách vymyslela...

3 Dotaz : Pane doktore,onanuji v průměru 50x denně.Je to normální? Odpověď : Buďte bez obav,počet masturbací je individuální záležitostí. Jenom pro zajímavost-čím jste mačkal klávesy při psaní tohoto dotazu?

4 Dotaz: Pane doktore,mám přirození dlouhé jen 3cm. Můžete se k tomu vyjádřit? Odpověď : Bohužel ne, mám opar a nemohu se smát...

5 Dotaz : Pane doktore,seznámil jsem se s dívkou,ale před prvním milováním jsem zjistil,že má na přirození malý řetízek. Nevím,co si o tom mám myslet. Může to být nebezpečné? Odpověď: Žádné obavy,milý hochu. Pokud na řetízku nevisí kniha návštěv,je všechno v naprostém pořádku.

6 Dotaz : Pane doktore,přistihla jsem manžela při masturbaci nad fotografii Leony Machálkové. Co mám dělat? odpověď : Řešení je jednoznačné. Okamžitě svého manžela objednejte na prohlídku u očního lékaře.

7 Dotaz : Pane doktore,můj manžel je Rus a miluje polohu 69. Nelíbí se mi to,co mám dělat? Odpověď : Nedělejte nic a buďte ráda, že nemiluje polohu 1968. To je totiž tankem do prdele.

8 Dotaz : Pane doktore,jak vypadá poloha na Gagarina? Odpověď : Pozice je jednoduchá. Navštivte nejbližší erotický salón,jděte se slečnou na pokoj a tam jí oznamte,že nemáte peníze.Uvidíte jak rychle poletíte...

9 Dotaz : Pane doktore,můžete mi popsat sexuální polohu „Na Grebeníčka“? Odpověď : Poloha je velmi jednoduchá. Vaše partnerka si pozve jiného muže a souloží s ním,zatímco Vy jim do toho bez přestání kecáte,jak byste to uměl líp.

10 Dotaz : Pane doktore,můžete mi vysvětlit významy písemného označení velikostí ženských ňader? Odpověď : Užívají se písmena A,B,C,D a F, což znamená A absence, B Bobulky,C Cibulky, D Dýně a F Fujtosemselek!

11


Stáhnout ppt "Dotaz : Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE? Odpověď : Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech."

Podobné prezentace


Reklamy Google