Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sexuolog Radim Uzel odpovídá.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sexuolog Radim Uzel odpovídá."— Transkript prezentace:

1 Sexuolog Radim Uzel odpovídá

2 Dotaz : Pane doktore,můžete mi podrobněji vysvětlit,
jak vypadá poloha na BSE? Odpověď : Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech. Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní obsílky zjistí,že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních pilulkách vymyslela. . .

3 Dotaz : Pane doktore,onanuji v průměru
50x denně.Je to normální? Odpověď : Buďte bez obav,počet masturbací je individuální záležitostí. Jenom pro zajímavost-čím jste mačkal klávesy při psaní tohoto dotazu?

4 Dotaz: Pane doktore,mám
přirození dlouhé jen 3cm. Můžete se k tomu vyjádřit? Odpověď : Bohužel ne, mám opar a nemohu se smát . . .

5 Dotaz : Pane doktore,seznámil jsem se
s dívkou,ale před prvním milováním jsem zjistil,že má na přirození malý řetízek. Nevím,co si o tom mám myslet. Může to být nebezpečné? Odpověď: Žádné obavy,milý hochu. Pokud na řetízku nevisí kniha návštěv,je všechno v  naprostém pořádku.

6 Dotaz : Pane doktore,přistihla jsem
manžela při masturbaci nad fotografii Leony Machálkové. Co mám dělat? odpověď : Řešení je jednoznačné. Okamžitě svého manžela objednejte na prohlídku u očního lékaře.

7 Dotaz : Pane doktore,můj manžel
je Rus a miluje polohu 69. Nelíbí se mi to,co mám dělat? Odpověď : Nedělejte nic a buďte ráda, že nemiluje polohu 1968. To je totiž tankem do prdele.

8 Dotaz : Pane doktore,jak vypadá poloha
na Gagarina? Odpověď : Pozice je jednoduchá. Navštivte nejbližší erotický salón,jděte se slečnou na pokoj a tam jí oznamte,že nemáte peníze.Uvidíte jak rychle poletíte. . .

9 Dotaz : Pane doktore,můžete mi popsat
sexuální polohu „Na Grebeníčka“? Odpověď : Poloha je velmi jednoduchá. Vaše partnerka si pozve jiného muže a souloží s ním,zatímco Vy jim do toho bez přestání kecáte,jak byste to uměl líp.

10 Dotaz : Pane doktore,můžete mi vysvětlit
významy písemného označení velikostí ženských ňader? Odpověď : Užívají se písmena A,B,C,D a F, což znamená A absence, B Bobulky,C Cibulky, D Dýně a F Fujtosemselek!

11 To je vše pa pa


Stáhnout ppt "Sexuolog Radim Uzel odpovídá."

Podobné prezentace


Reklamy Google