Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MILUJI TĚ 1)MILUJI TĚ PANE, MILUJI TĚ MNOHEM VÍC, MILUJI TĚ PANE, TOUŽÍM TI BÝT STÁLE BLÍŽ, HLEDÁM TVOJI TVÁŘ, KDYŽ SE RODÍ NOVÝ DEN, ANO, PANE, VÍM, ŽE.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MILUJI TĚ 1)MILUJI TĚ PANE, MILUJI TĚ MNOHEM VÍC, MILUJI TĚ PANE, TOUŽÍM TI BÝT STÁLE BLÍŽ, HLEDÁM TVOJI TVÁŘ, KDYŽ SE RODÍ NOVÝ DEN, ANO, PANE, VÍM, ŽE."— Transkript prezentace:

1 MILUJI TĚ 1)MILUJI TĚ PANE, MILUJI TĚ MNOHEM VÍC, MILUJI TĚ PANE, TOUŽÍM TI BÝT STÁLE BLÍŽ, HLEDÁM TVOJI TVÁŘ, KDYŽ SE RODÍ NOVÝ DEN, ANO, PANE, VÍM, ŽE TO NENÍ POUHÝ SEN.

2 2)NA ULICI, DOMA, MOHU VIDĚT MILOST TVOU, KDYŽ SE DÁVÁŠ POZNAT LIDEM, CO V HŘÍCHU HYNOU, PO TVÉM DOTEKU JSOU JAK ROZKVETLÝ KVĚT, ANO, PANE, VÍM, TY JSI PŘIŠEL SPASIT SVĚT!

3 R:)//:KLANÍM SE PŘED TEBOU, TY JSI BOŽE SKÁLOU MOU, HRADEM PŘEPEVNÝM, SILOU MOU A DOUFÁNÍM://

4 R:) R:) NADEŠEL ČAS POVSTAT S HLAVOU VZHŮRU, ROZJASNIT SVOU TVÁŘ, ZNOVU VYZDVYHUJI LÁSKU, VÍRU K BOHU, CO MI MILOST DAL, JÁ UTÍKÁM.

5 3)//:BERU NA SEBE BOŽÍ ZBROJ A VÍM, ŽE MĚ JEHO MOC ZNOVU POSILNÍ, ZLÉMU CHCI ODOLAT, ZŮSTAT PEVNĚ STÁT, SVÉ DUŠI ŘÍKÁM: PROBUĎ SE A Z MRTVÝCH VSTAŇ!://

6 R) JÁ SVOU VÍRU V TEBE NEZTRÁCÍM, VÍM KÝM JSI PRO MĚ A VÍM, ŽE MĚ ČEKÁ NEBE, KE STARÝM ŽÁDOSTEM SE NEVRACÍM, NE, NEMUSÍM SE STYDĚT ZA TO, ŽE VĚŘÍM V TEBE.


Stáhnout ppt "MILUJI TĚ 1)MILUJI TĚ PANE, MILUJI TĚ MNOHEM VÍC, MILUJI TĚ PANE, TOUŽÍM TI BÝT STÁLE BLÍŽ, HLEDÁM TVOJI TVÁŘ, KDYŽ SE RODÍ NOVÝ DEN, ANO, PANE, VÍM, ŽE."

Podobné prezentace


Reklamy Google