Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ježíši, s námi zůstávej 1. 1/2 Zůstávej s námi Ježíši, ať stále o tom vím, že ruka má je v ruce tvé a život můj je darem tvým. Refr.: Ježíši s námi zůstávej,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ježíši, s námi zůstávej 1. 1/2 Zůstávej s námi Ježíši, ať stále o tom vím, že ruka má je v ruce tvé a život můj je darem tvým. Refr.: Ježíši s námi zůstávej,"— Transkript prezentace:

1 Ježíši, s námi zůstávej 1. 1/2 Zůstávej s námi Ježíši, ať stále o tom vím, že ruka má je v ruce tvé a život můj je darem tvým. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým. Zůstávej s námi Ježíši, ať stále o tom vím, že ruka má je v ruce tvé a život můj je darem tvým. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým.

2 Ježíši, s námi zůstávej 2. 1/2 Zůstávej s námi Ježíši, buď stále prostřed nás, v spojení tří anebo dvou ve jménu zní spásy hlas. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým. Zůstávej s námi Ježíši, buď stále prostřed nás, v spojení tří anebo dvou ve jménu zní spásy hlas. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým.

3 Ježíši, s námi zůstávej 3. 1/2 Zůstaňte v milování mém, tak voláš nás ty sám, včera, dnes, zítra stále týž, Ježíši můj, buď Pánem nám. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým. Zůstaňte v milování mém, tak voláš nás ty sám, včera, dnes, zítra stále týž, Ježíši můj, buď Pánem nám. Refr.: Ježíši s námi zůstávej, ať stále o tom vím, svou blízkost najevo mi dej, já na věky chci býti tvým.


Stáhnout ppt "Ježíši, s námi zůstávej 1. 1/2 Zůstávej s námi Ježíši, ať stále o tom vím, že ruka má je v ruce tvé a život můj je darem tvým. Refr.: Ježíši s námi zůstávej,"

Podobné prezentace


Reklamy Google