Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Každé povolání si žádá své Petr Machala. prestiž, peníze, dobrý kolektiv, baví mě to… volba povolání je ovlivněna našimi předpoklady Podle čeho si lidé.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Každé povolání si žádá své Petr Machala. prestiž, peníze, dobrý kolektiv, baví mě to… volba povolání je ovlivněna našimi předpoklady Podle čeho si lidé."— Transkript prezentace:

1 Každé povolání si žádá své Petr Machala

2 prestiž, peníze, dobrý kolektiv, baví mě to… volba povolání je ovlivněna našimi předpoklady Podle čeho si lidé vybírají zaměstnání? Co je pro ně rozhodující? Co je důležité pro tebe?

3 Popiš pracovní činnost, prostředí, prostředky a předměty povolání, které chceš vykonávat? Znáš výši finančního ohodnocení tohoto povolání? Jaké budeš mít uplatnění? Co musíš udělat pro to, abys mohl(a) vybrané povolání vykonávat?

4 Profesní – cílem je vybrat nejvhodnější profesi Personální – cílem je vybrat na pracovní pozici nejvhodnějšího uchazeče Víte jaký je rozdíl mezi profesním a personálním poradenstvím?

5 1.plánovat a organizovat čas a úkoly 2.aktivně mluvit cizím jazykem 3.kultivovaný písemný projev 4.umět myslet a logicky řešit situace 5.řešit problémy 6.dokázat se rozhodnout 7.učit se ze zkušeností 8.čestný, bezúhonný a poctivý 9.umět využít znalostí z více oborů 10.být iniciativní, energický a vytrvalý 11.být zodpovědný za své jednání 12.umět pracovat samostatně 13.umět pracovat v týmu 14.být loajální… Víte jaké jsou běžné požadavky personalistů?

6 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "Každé povolání si žádá své Petr Machala. prestiž, peníze, dobrý kolektiv, baví mě to… volba povolání je ovlivněna našimi předpoklady Podle čeho si lidé."

Podobné prezentace


Reklamy Google