Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tato TANTRA pochází původem z Indie. Je velice důležitá a neměla by být nechána bez povšimnutí a jen pro jednoho člověka …

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tato TANTRA pochází původem z Indie. Je velice důležitá a neměla by být nechána bez povšimnutí a jen pro jednoho člověka …"— Transkript prezentace:

1

2 Tato TANTRA pochází původem z Indie. Je velice důležitá a neměla by být nechána bez povšimnutí a jen pro jednoho člověka …

3 INSTRUKCE PRO ŠŤASTNÝ ŽIVOT:  Dávej lidem víc, než očekávají. A dělej to s radostí.  Nauč se zpaměti svoji oblíbenou báseň.  Nevěř všemu, co slyšíš, neutrať vše, co máš, nespi tolik, kolik bys chtěl/a.  Když někomu říkáš „MILUJI TĚ“, mysli to doopravdy.  Když někomu říkáš „PROMIŇ“, dívej se mu do očí.  Dávej lidem víc, než očekávají. A dělej to s radostí.  Nauč se zpaměti svoji oblíbenou báseň.  Nevěř všemu, co slyšíš, neutrať vše, co máš, nespi tolik, kolik bys chtěl/a.  Když někomu říkáš „MILUJI TĚ“, mysli to doopravdy.  Když někomu říkáš „PROMIŇ“, dívej se mu do očí.

4  Nikdy se nesměj snům někoho jiného. Lidé, kteří nemají sny, nemají mnoho.  Věř v lásku na první pohled.  Před svatbou buď zasnouben/a minimálně 6 měsíců.  Miluj do hloubky a vášnivě. Může Ti být ublíženo, ale je to jediný způsob, jak žít plný život.  Při nesouhlasu bojuj férově. Žádná jména.  Neposuzuj lidi podle jejich příbuzných. Mluv pomalu. Mysli rychle.  Nikdy se nesměj snům někoho jiného. Lidé, kteří nemají sny, nemají mnoho.  Věř v lásku na první pohled.  Před svatbou buď zasnouben/a minimálně 6 měsíců.  Miluj do hloubky a vášnivě. Může Ti být ublíženo, ale je to jediný způsob, jak žít plný život.  Při nesouhlasu bojuj férově. Žádná jména.  Neposuzuj lidi podle jejich příbuzných. Mluv pomalu. Mysli rychle.

5 Pokud Ti někdo položí otázku, na kterou nechceš odpovědět, usměj se a zeptej se „PROČ TO CHCETE VĚDĚT?“  Pamatuj si, že velká láska a velké úspěchy vyžadují velký risk.  Zatelefonuj matce.  Řekni „NA ZDRAVÍ“, když někdo kýchne.  Když prohráváš, neprohraj poučení. Pokud Ti někdo položí otázku, na kterou nechceš odpovědět, usměj se a zeptej se „PROČ TO CHCETE VĚDĚT?“  Pamatuj si, že velká láska a velké úspěchy vyžadují velký risk.  Zatelefonuj matce.  Řekni „NA ZDRAVÍ“, když někdo kýchne.  Když prohráváš, neprohraj poučení.

6  Zapamatuj si 3 důležitá R:  Respekt pro sebe  Respekt pro jiné  Responsibility – zodpovědnost za všechny svoje činy.  Nedopusť, aby malá hádka zničila velké přátelství.  Když si uvědomíš, že jsi udělal/la chybu, podnikni okamžitě kroky k její nápravě.  Usměj se, když zvedáš telefon. Osoba na druhém konci to uslyší z tvého hlasu.  Pro manželství si vyber muže/ženu, s kterou/kterým si rád/a povídáš. Až zestárnete, konverzační schopnosti budou stejně důležité, jako kterékoliv jiné.  Zapamatuj si 3 důležitá R:  Respekt pro sebe  Respekt pro jiné  Responsibility – zodpovědnost za všechny svoje činy.  Nedopusť, aby malá hádka zničila velké přátelství.  Když si uvědomíš, že jsi udělal/la chybu, podnikni okamžitě kroky k její nápravě.  Usměj se, když zvedáš telefon. Osoba na druhém konci to uslyší z tvého hlasu.  Pro manželství si vyber muže/ženu, s kterou/kterým si rád/a povídáš. Až zestárnete, konverzační schopnosti budou stejně důležité, jako kterékoliv jiné.

7 Zůstaň nějaký čas sám.  Otevři se změnám, ale nezapomeň na svoje hodnoty.  Zapamatuj si, že ticho je občas nejlepší odpovědí.  Čti více knih, sleduj méně televizi.  Žij dobrý a čestný život. Až zestárneš, vzpomínej na něj a budeš mít znovu možnost se z něho těšit.  Věř v Boží pomoc, ale auto si radši zamkni. Zůstaň nějaký čas sám.  Otevři se změnám, ale nezapomeň na svoje hodnoty.  Zapamatuj si, že ticho je občas nejlepší odpovědí.  Čti více knih, sleduj méně televizi.  Žij dobrý a čestný život. Až zestárneš, vzpomínej na něj a budeš mít znovu možnost se z něho těšit.  Věř v Boží pomoc, ale auto si radši zamkni.

8  Laskavá atmosféra doma je velmi důležitá. . Dělej všechno, co můžeš, abys vytvořil/a klidný a harmonický domov.  V hádce s milovanými se zabývej jen aktuální situací.  Nevytahuj minulost.  Čti mezi řádky.  Poděl se o své zkušenosti.  To je způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.  Laskavá atmosféra doma je velmi důležitá. . Dělej všechno, co můžeš, abys vytvořil/a klidný a harmonický domov.  V hádce s milovanými se zabývej jen aktuální situací.  Nevytahuj minulost.  Čti mezi řádky.  Poděl se o své zkušenosti.  To je způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.

9  Buď jemný ke světu....  Modli se. Je v tom nezměrná energie.  Starej se jen o své věci. Nemíchej se do záležitostí jiných.  Nikdy nepřerušuj někoho, kdo tě chválí.  Nevěř muži/ženě, který/á nezavírá oči při líbání.  Jednou do roka jdi na místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.  Když vyděláš hodně peněz, použij jich na pomoc jiným, dokud žiješ. To je největší uspokojení z bohatství.  Buď jemný ke světu....  Modli se. Je v tom nezměrná energie.  Starej se jen o své věci. Nemíchej se do záležitostí jiných.  Nikdy nepřerušuj někoho, kdo tě chválí.  Nevěř muži/ženě, který/á nezavírá oči při líbání.  Jednou do roka jdi na místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.  Když vyděláš hodně peněz, použij jich na pomoc jiným, dokud žiješ. To je největší uspokojení z bohatství.

10  Zapamatuj si, že nedostat to, co chceš, je někdy zásahem štěstěny.  Nauč se pravidla a pak nějaká poruš.  Zapamatuj si, že nejlepší vztah je ten, ve kterém je láska k tomu druhému větší než tvá potřeba toho druhého vlastnit.  Posuzuj svůj úspěch podle toho, čeho jsi se musel vzdát, abys ho dosáhl.  Zapamatuj si, že Tvůj charakter je Tvůj osud..  Přistupuj k lásce a k vaření s bezstarostnou odevzdaností.  Zapamatuj si, že nedostat to, co chceš, je někdy zásahem štěstěny.  Nauč se pravidla a pak nějaká poruš.  Zapamatuj si, že nejlepší vztah je ten, ve kterém je láska k tomu druhému větší než tvá potřeba toho druhého vlastnit.  Posuzuj svůj úspěch podle toho, čeho jsi se musel vzdát, abys ho dosáhl.  Zapamatuj si, že Tvůj charakter je Tvůj osud..  Přistupuj k lásce a k vaření s bezstarostnou odevzdaností.

11 Přeji vám krásný a kouzelný den TOMÁŠ Přeji vám krásný a kouzelný den TOMÁŠ


Stáhnout ppt "Tato TANTRA pochází původem z Indie. Je velice důležitá a neměla by být nechána bez povšimnutí a jen pro jednoho člověka …"

Podobné prezentace


Reklamy Google