Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NÁSOBENÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je zaměřena.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NÁSOBENÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je zaměřena."— Transkript prezentace:

1 NÁSOBENÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je zaměřena na osvojení pojmů lomený výraz, čitatel, jmenovatel. Výukový materiál slouží k procvičení a osvojení násobení lomených výrazů. Žáci si své vědomosti ověří samostatně na daných příkladech a následně zkontrolují správnost výpočtů. Očekávaný přínos Žák bude umět násobit lomené výrazy a určovat podmínky daných výrazů. Tematická oblastVýrazy a jejich úpravy TémaNásobení lomených výrazů PředmětMatematika RočníkDruhý Obor vzděláváníUčební obory Stupeň a typ vzděláváníStřední odborné vzdělávání Název DUMŠ21_S3_13_Násobení lomených výrazů Datum 30.9.2013 SOŠ JOSEFA SOUSEDÍKA VSETÍN ZLÍNSKÝ KRAJ

2 Násobení lomených výrazů 2

3 3

4 4

5 5

6 6

7 Dělení a násobení lomených výrazů 7

8 8

9 9

10 Zdroje Literatura: 1.CALDA, E., PETRÁNEK O, ŘEPOVÁ J. Matematika pro střední odborné školy a studijní obory středních odborných učilišť. 6. vyd. Praha: Prometheus, 1996, 184 s. ISBN 80-719-6041-1 2.CALDA, E. Matematika pro dvouleté a tříleté učební obory SOU. 1. vydání. Praha: Prometheus, 2002. 239 s. ISBN 80-7196-253-8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Lenka Závrská. 10


Stáhnout ppt "NÁSOBENÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je zaměřena."

Podobné prezentace


Reklamy Google