Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_12 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město_2 Anotace Žák má v průběhu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_12 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město_2 Anotace Žák má v průběhu."— Transkript prezentace:

1 Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_12 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město_2 Anotace Žák má v průběhu prezentace určit, o jaké město se jedná. Materiál zvyšuje aktivitu žáka ve vyučování, podněcuje zájem o Evropu. AutorZdeněk Novotný JazykČeský jazyk Datum vytvoření3. 2. 2012 Očekávaný výstupŽák pozná atributy typické pro Paříž Stupeň a typ vzděláváníZákladní vzdělání – lehké mentální postižení Klíčová slovaStát, Evropa, město, Paříž Druh učebního materiáluPrezentace Cílová skupinaŽák na 2. stupni speciální školy Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/21.1102 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Zdeněk Novotný.

2 POZNEJ EVROPSKÉ MĚSTO

3 Je to hlavní město velkého západoevropského státu. Městem protéká řeka Seina.

4 Kopec Montmartre se Sacré-Cœur

5 Louvre: nejnavštěvovanější muzeum světa

6 Dominantou města je 324m vysoká Eiffelova věž.

7 Jak se toto město jmenuje? PAŘÍŽ Hlavní město Francie

8 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6e/Paris_-_Eiffelturm_und_Marsfeld2.jpg/582px-Paris_-_Eiffelturm_und_Marsfeld2.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d3/Basilique_Sacre_Coeur_-_Vue_de_la_Tour_Eiffel.jpg/800px-Basilique_Sacre_Coeur_- _Vue_de_la_Tour_Eiffel.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/66/Louvre_Museum_Wikimedia_Commons.jpg/800px- Louvre_Museum_Wikimedia_Commons.jpg


Stáhnout ppt "Číslo v digitálním archivu školyVY_32_INOVACE_Zem8_12 Sada DUMZeměpis 8 PředmětZeměpis Název materiáluPoznej evropské město_2 Anotace Žák má v průběhu."

Podobné prezentace


Reklamy Google